Termeléstámogató mérnök - Budapest, Magyarország - WEENER PLASTIC INTERNATIONAL EAST Műanyagfeldolgozó Kft.

    WEENER PLASTIC INTERNATIONAL EAST Műanyagfeldolgozó Kft.
    WEENER PLASTIC INTERNATIONAL EAST Műanyagfeldolgozó Kft. Budapest, Magyarország

    2 hete

    Leírás

    "Az értékeket nem a munka, hanem az emberek nyújtják."

    Munkatársat keresünk, lendületes csapatunkba, tiszta, korszerű üzemünkbe

    • Fröccsöntő üzem és társterületek munkájának támogatása
    • Automatizált cellák felügyeletében, hibaelhárításban való közreműködés
    • Termeléskövető szoftver (MES) bővítésének menedzselése
    • Logisztikai folyamatok fejlesztésében való közreműködés
    • Üzemi és irodai informatikai eszközök kiválasztása, karbantartása
    • Telephelyi informatikai rendszer támogatása
    • Megelőző és hibaelhárító karbantartási tevékenység
    • Vonatkozó dokumentáció precíz, pontos vezetése
    • Mérnök informatikus végzettség
    • Legalább 1-2 éves termelési környezetben szerzett tapasztalat
    • Pontos munkavégzés
    • Önálló, és csapatmunkára való készség
    • Jó problémamegoldó készség és rugalmasság
    • Angol nyelvtudás
    • Rendszergazdai alapismeretek
    • Műanyagfeldolgozó üzemben szerzett tapasztalat
    • 100%-ban bejelentett munka
    • Tiszta, higiénikus munkakörnyezet
    • képzési lehetőségek
    • bónusz lehetőség félévente
    • cafeteria készpénzben
    • szendvics-, kávé-, és üdítőautomata hozzájárulás
    • folyamatos bérfejlesztés
    • üzemorvos a helyszínen (recept-, beutaló íratás, jogosítvány hosszabbítás, stb.)
    • csapatépítő programok