Munkahelyek
Dunaharaszti

    Gépkezelő-karbantartó - Dunaharaszti, Magyarország - Trenkwalder Magyarország

    Trenkwalder Magyarország
    Trenkwalder Magyarország Dunaharaszti, Magyarország

    5 napja

    Default job background
    Közvetítés

    Nemrég fejezted be középfokú műszaki tanulmányaidat, és motivált vagy, hogy egy stabil cégnél szerezz tapasztalatot? Vagy már rendelkezel gépkezelői, karbantartói tapasztalattal? Mindkét esetben Téged keresünk Csatlakozz a világ egyik vezető üdítőital gyártásával és forgalmazásával foglalkozó cégéhez

    Állásajánlat részletei

  • Csomagoló és palackozó gépek karbantartása
  • Modern automata berendezések működtetése
  • Műszaki meghibásodások okainak feltárása
  • A folyamatokhoz tartozó adminisztráció
  • A munkatér és a berendezések tisztán tartása

    Munkaköri követelmények

  • Műszaki területen szerzett végzettség/tapasztalat
  • Hasonló területen (italgyártás, karbantartás, gépészet, stb.) szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Folyamatos (3x12 órás) műszakrend vállalása
  • Műszaki affinitás és tanulási hajlandóságElőny:
  • Műszaki, villamos szakirányú, elektroműszerész, vagy élelmiszeripari végzettség
  • Élelmiszeripari/palackozóüzemi tapasztalat

    Kompenzációs juttatások

  • Hosszú távú, biztos munkahely egy nemzetközi cégnél
  • Versenyképes fizetés, bércsomag (átlagos műszakpótlékkal, vasárnapi pótlékkal, teljesítmény bónusszal, Cafeteriával)
  • Budapestről és Szigetszentmiklósról ingyenes céges buszjáratok (Örs vezér tere, Szent László tér, Éles sarok, Pesterzsébet, Soroksár, Határ út, Csepel), vidékről utazási támogatás
  • Rendszeresen szervezett programok: Családi Nap, csapatépítők
  • Magánorvosi ellátásMunkavégzés helye: Dunaharaszti

    Munkarend: 12 órás folyamatos műszak (6:00 – 18:00/18:00 – 6:00) 3 napos váltásban

  • Trenkwalder Magyarország Budapest, Csepel, Magyarország Leasing

    "Változtassuk meg a holnapot még ma" – mi, a Siemens Energy-nél ezt valljuk az ügyfeleink és a munkavállalóink irányába, a fenntartható, CO2 semleges jövő felé vezető úton. Transmission (Energiaátvitel) Üzletágunk termékek, megoldások és szolgáltatások széles portfólióját kínálja ...