Karbantartó - Komárom, Magyarország - Racemark International Kft.

    Racemark International Kft.
    Racemark International Kft. Komárom, Magyarország

    2 hete

    Leírás

    Munkakör megnevezése: Karbantartó

    Munkakör betöltésének követelményei:

    · Középfokú műszaki, karbantartói, gépipari vagy

    · elektronikai végzettség

    · 1-3 év munkatapasztalat

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    · Finommechanikai műszerész végzettség

    · Angol vagy német nyelv alapfokú ismerete.

    Munkaköri leírás:

    1. Termelésben használt gépi berendezések karbantartása és javítása, mint vágógép, stancológép, ipari varrógépek.

    2. Karbantartási adatok rögzítése és nyomon követése

    3. A technológiai előírások követése és betartása, a gép vagy berendezés kezelési utasításában foglaltak szerint.

    4. Megelőzőkarbantartás elvégzése és dokumentálása

    5. Tartalék alkatrésznyilvántartására a rendszer kezelése

    6. Gépek, és berendezések működésének biztosítása.

    7. A berendezések működésének felügyelete, karbantartási feladatok elvégzése (pl.: filter csere, tűcsere, szegő-aplikátor csere, kalibrálás, olajozás, géptisztítás), hibaelhárítási feladatok elvégzése (pl.: varrógép kuplung beállítás, bordásszíj szakadás megszüntetése; vágógép, stancológép javítása, folyamatos karbantartása)

    8. A gyártás folyamatosságának fenntartása, az üzem közben felmerülő hibák elhárítása.

    9. 5S szabályainak betartása és gyakorlati alkalmazása a közvetlen munkakörnyezetén.

    10. Munkáját dokumentálja és riportokat készít felettesének.

    Fizetés:

    bruttó: Ft/ hó

    Juttatások:

    Welcome Bónusz: Ft egyszeri kifizetés
    Cafetéria: nettó Ft/ hó
    Negyedéves jelenléti bónusz
    Ingyenes buszjárat
    Ingyenes E-bike használat
    Személyes Coaching, munkavállalók támogatása
    Munkavállalói kedvezmények szolgáltatóknál
    Közösségi programok: Farsang, Húsvét, Karácsonyi vacsora stb.
    Ingyenesen kávéautomata használat
    Ajánlói program

    Állás típusa: Teljes munkaidő

    Munkarend: Két forgó műszak (6-14, 14-22), műszak prémium

    Jelentkezni e-mailen:
    Tel:
    Személyesen: 2903 Komárom Puskás Tivadar utca 6.