Munkahelyek
Győr

    Customer Service Trainee - Gyor, Magyarország - Dana Incorporated

    Leírás

    A munkakör célja:

    Részvétel olyan jelenleg futó és a jövőben induló projektekben és folyamatokban, melyek folyamatos tanulási lehetőséget nyújtanak és hozzájárulnak a gyakornok magas fokú szakmai fejlődéséhez.

    Feladatok és elvárások:

    FELADAT:

    • Vevőkkel való kapcsolattartás támogatása
    • Megrendelésekkel kapcsolatos adminisztráció
    • Technikai változásokkal kapcsolatos jelentések követése
    • Kiszállítási terv napi frissítése
    • Kiszállítandó termékek súly és méret kalkulációja
    • Nyilvántartások kezelése

    ELVÁRÁSOK:

    • Aktív nappali tagozatos egyetemi, főiskolai szakirányú tanulmányok
    • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
    • Harmadik nyelv ismerete előnyt jelent
    • SAP ismerete előny
    • Heti min. 3 munkanap vállalása

    Amit leendő munkaadója kínál:

    • Az elméleti tudás gyakorlati elmélyítése
    • Multinacionális vállalati kultúra megismerése
    • Fiatalos, lendületes, motivált csapat
    • Kiváló munkakörülmények
    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Versenyképes gyakornoki bérezés
    • Kedvezményes étkezési lehetőség