Munkahelyek
Budapest

    Szennyvízüzemi laboráns - Budapest, Magyarország - Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. background
    • mintaelőkészítés környezeti mintákból gázkromatográfiás vizsgálatokhoz;
    • a mérésekhez szükséges különféle reagens oldatok készítése;
    • laboratóriumi műszerek, berendezések kezelése (GC-FID, GC-MS, AOX);
    • új módszerek bevezetése, módszerfejlesztés, módszervalidálás, verifikálás végzése;
    • a műszeres mérésekkel kapcsolatos szakmai és minőségügyi feladatok elvégzése.
    • középfokú vegyipari végzettség, technikusi oklevél;
    • önálló, precíz, megbízható munkavégzés, jó problémamegoldó képesség;
    • Microsoft Word és Excell legalább alapfokú használata;
    • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.
    • víz és szennyvíz elemzés területén eltöltött akkreditált laboratóriumi munkatapasztalat;
    • nagyműszeres analitikai vizsgálatokban való jártasság;
    • mintaelőkészítési és analitikai technikák ismeret;
    • a vizsgálatokhoz kapcsolódó minőségügyi ismeretek.
    • hosszútávú munkalehetőség,
    • jóléti juttatások és SZÉP kártya,
    • önálló munkavégzés,
    • kihívással teli munkakör,
    • akkreditált laboratórium.

  • Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. Budapest, Magyarország

    SZENNYVÍZÜZEMI LABORÁNSLeendő kollégánk feladatai a következők lesznek:mérésekhez szükséges különféle reagens vagy mérőoldatok készítése;klasszikus és műszeres analitikai vizsgálatok elvégzése;elemzések végrehajtása, dokumentálása a vonatkozó Minőségirányítási Kézikönyvben leírta ...