Kontroller - Győr, Magyarország - BORSODI MŰHELY Kft.

    BORSODI MŰHELY Kft.
    BORSODI MŰHELY Kft. Győr, Magyarország

    2 hete

    A BORSODI MŰHELY Kft. egyedi és kissorozatú gépalkatrészek gyártásával foglalkozó középvállalat győri telephelyére KONTROLLER munkakörbe keres munkatársat.

    • Havi kontrolling zárások elkészítése, eredmény kimutatások, riportok összeállítása, vezetői kontrolling adatok szolgáltatása, terv/tény elemzések, előrejelzések, készítése
    • Részvétel a havi pénzügyi zárásban
    • Havi teljesítmény és hatékonyság, tanuló képzés kimutatások elkészítése
    • Utókalkulációk elkészítése, elemzése
    • Önköltség kalkulációk készítése rendszeresen és eseti jelleggel
    • KSH adatszolgáltatások elkészítése
    • HR kontrolling feladatok
    • Folyamatos egyeztetés társosztályokkal
    • Részvétel fedezeti pont számításokban
    • Egyéb vezetői döntések előkészítésében való részvétel
    • Éves tervezésben való aktív közreműködés
    • Felsőfokú végzettség (gazdasági és/vagy műszaki; előny a könyvelői végzettség)
    • Előny kontrolling területen szerzett tapasztalat
    • Nyitott, analitikus, elemző gondolkodásmód
    • Precíz, pontos munkavégzés
    • Magas szintű MS-Office ismeret, kimutatások, diagramok, makrók kezelése
    • Kreativitás, terhelhetőség
    • Stabil, biztos munkahely, Cafetéria juttatás, szakmai fejlődés, azonnali munkakezdés