Munkahelyek
Hegyeshalom

    SZAKÁCS / TÁLALÓ SZAKÁCS (gyor127) - Hegyeshalom, Magyarország - WORKLIFE Hungary

    WORKLIFE Hungary
    WORKLIFE Hungary Hegyeshalom, Magyarország

    1 hete

    Default job background
    Teljes munkaidő

    Hegyeshalmi Paprika Csárda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

    SZAKÁCS / TÁLALÓ SZAKÁCS

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Precíz, megbízható munkavégzés
    • Fizikai teherbírás a munka jellegéből adódóan
    • Munkájára és személyi higiéniára való igényesség, szenvedélyektől mentes életvitel

    Főbb feladatok, munkák:

    • Alapanyagok feldolgozása és előkészítése
    • Ételek előírás szerinti elkészítése, adagolása, tálalása, csomagolása
    • Együttműködés a kisegítő személyzettel és felszolgálókkal

    Amit kínálunk:

    • Stabil munkalehetőség nagymultu vendéglátóhelyen
    • Kiemelt bérezés
    • Munkába járás támogatása
    • Személyzeti étkezés
    • Munkaruha

    Munkavégzés helye:

    Hegyeshalom

    Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

  • PAPRIKA GRILL Kft. Hegyeshalom, Magyarország

    , - alapanyagok feldolgozása és előkészítése · - ételek előírás szerinti elkészítése, adagolása, tálalása, csomagolása · - együttműködés a kisegítő személyzettel és felszolgálókkal, - precíz, megbízható munkavégzés · - fizikai teherbírás a munka jellegéből adódóan · - munkájára é ...