Hibakereső - Pécs, Magyarország - Z Elektronika Kft.

    Z Elektronika Kft.
    Z Elektronika Kft. Pécs, Magyarország

    1 hete

    Z Elektronika Kft 1997 óta működik, mint elektronikai fejlesztő és gyártó cég ISO 9001 és ISO 14001 minőségirányitási rendszer szerint, a hazai elektronikai ipar egyik meghatározó szereplője. A folyamatos fejlesztésnek köszönhetően a legmodernebb technológiával, magas színvonalon nyújtunk szolgáltatásokat az elektronikai fejlesztés, tervezés, gyártás területén. Több mint 200 magasan képzett, az innovációra nyitott, elkötelezett munkatársunknak köszönhetjük, hogy cégünk a dél-dunántúli régió egyik leggyorsabban növekvő vállalkozása.

    Sikereinkben fontos szerepet játszik a ránk jellemző csapatkultúra, és a cégen belüli tudástranszfer. Embercentrikus, rugalmas munkaszervezés mellett, jelentős energiát fordítunk munkatársaink képzésére, fejlesztésre, fiatal tehetségek bevonzására. Új munkatársunkat egy dinamikus technológiai vállalkozás várja.

    Feladataid közé fog tartozni:

    • Hibakeresési feladatok ellátása
    • Termék tesztelésében való részvétel
    • Műszaki leírás alapján történő munkavégzés
    • Dokumentációk elkészítése
    • Kapcsolattartás a társterületekkel pl: gyártástervező, projektvezető, műszakvezető

    Jelentkezz, ha:

    • Műszaki-, kapcsolási rajz és gerber olvasási készség
    • Középfokú műszaki végzettség pl.: műszerész
    • Elektronikai gyártástámogatásban szerzett tapasztalat
    • Rendszerszintű gondolkodás
    • Asszertív kommunikációs képesség
    • Felhasználói szintű IT ismeretek

    Előnyt jelent számodra:

    • Angol nyelvismeret

    Az eredményes munkádért biztosítjuk:

    • korrekt bérezést
    • jelenléti bónuszt
    • egészségpénztári kártyát
    • hosszútávú, stabil munkalehetőséget
    • tiszta, kulturált, modern munkakörnyezetet
    • Pécsen belül céges buszjárat biztosítása munkába járáshoz
    • vidékieknek 100%-os bejárás támogatás, vonat és buszbérlet esetében egyaránt