Kézi anyagmozgató - Cegléd, Magyarország - Pellet Hungary Kft.

    Pellet Hungary Kft.
    Pellet Hungary Kft. Cegléd, Magyarország

    2 hete

    Cégünk megújuló energiahordozó előállítójaként Téged vár, amennyiben hosszútávban és kiszámíthatóságban gondolkozol. Ceglédi telephelyünkre 8 órás munkavégzésre keressük új kollégánkat szakmai tapasztalattal rendelkező kézi anyagmozgató személyében.

    Főbb feladatok, munkák:

    • Faipari telephelyünkön készáru rakodása és különféle könnyen betanulható munkák elvégzése
    • Faipari termelő gépsorok folyamatos termelékenységének kézi biztosítása, felügyelete
    • Raklapok szegezése pneumatikus eszközökkel
    • Térbeli rend fenntartása
    • Munkaterület rendezetten tartása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Megbízhatóság, lojalitás
    • Jó fizikum, megfelelő erőnlét
    • Igényes, precíz munkavégzés

    Amit kínálunk:

    • Kiemelt bérezés
    • Havi, és éves bónuszok
    • Munkaruha biztosítása
    • Előrelépési lehetőség
    • Bejárási támogatás
    • Családias környezet
    • Hosszútávú munkalehetőség
    • Dinamikusan fejlődő, stabil vállalati háttér