Munkafelvevő - Gödöllő, Magyarország - GAÁL-Autóház Kft.

    GAÁL-Autóház Kft.
    GAÁL-Autóház Kft. Gödöllő, Magyarország

    2 hete

    A Gaál Autóház 1991-ben alakult. Cégünk családi tulajdonban és családi vezetés alatt áll, 38 állandó munkavállalónk közül 16 már több mint másfél évtizede erősíti csapatunkat, ezzel is növelve a bizalmat az állandóságot értékelő ügyfeleinkben. 1993-tól hivatalos Márkakereskedés és Márkaszerviz.
    • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
    • Munkafelvételi folyamat lebonyolítása
    • Árajánlatok készítése
    • Javítási feladatok ütemezése, követése
    • Ügyféligények rögzítése, probléma feltárás és tanácsadás
    • Az ügyfelek folyamatos tájékoztatása a javítási folyamat során.
    • A tevékenységhez tartozó, szükséges adminisztratív feladatok ellátása
    • Garanciális feladatokkal kapcsolatos munkák ellátása, ellenőrzése
    • Elvégzett javítások minőségének ellenőrzése, gépkocsik átadása
    • Szerviz reklamációk kezelése
    • Középfokú műszaki szakirányú végzettség
    • Kiváló kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség
    • Jó szervező – és problémamegoldó készség
    • Megnyerő személyiség
    • Pontos, precíz munkavégzés
    • Márkaszervizben szerzett gyakorlat
    • Legalább 3 év autós szakmában szerzett gyakorlat
    • B kategóriás jogosítvány
    , Ha gödöllői vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

    • Ha szerviz munkafelvevői területen szereztél tapasztalatot,
    • SZABAD HÉTVÉGE
    • Versenyképes fizetés, bejelentett munkaviszony
    • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
    • Modern, korszerű munkakörnyezet
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Kihívást jelentő, változatos munka
    • Munkába járás támogatás
    • Céges étkező
    • Kávézó
    • Zuhanyzási lehetőség
    • Céges rendezvények
    • Ingyenes gk parkoló