Gépbeállító/gépkezelő - Budapest, Magyarország - Viapan "Dologidő" Kft.

    Viapan "Dologidő" Kft.
    Viapan "Dologidő" Kft. Budapest, Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 1 hete

    Default job background
    Teljes munkaidő
    Leírás

    Gépbeállító/gépkezelő

    Budapest X. kerület

    Feladatok:

    • Gépek

      felszerszámozása, beállítása, működésének biztosítása
    • Gépek meghibásodása esetén, a hiba elhárítása a műszakvezetővel történő egyeztetés alapján
    • Gyárban lévő összes gép beállításának elsajátítása
    • Automata gépek kezelése, termelés a gépeken

    Munkaidő:

    • Hétfőtől péntekig 3 műszakban , ,

    Elvárások:

    • Minimum 8 általános /

      szakmunkás végzettség- fémmegmunkáló
    • Gyártásban szerzett

      tapasztalat, gépbeállítói tapasztalat
    • Számítógépes ismeret
    • 3 műszakos munkarend vállalása
    • Műszaki érzék (preferált szakmák: autószerelő,

      lakatos, gépkezelő, gépgyártás technológus... stb)

    Ha a fentiek nem teljesülnek mentori

    program keretei közt betanítás

    Amit mi ajánlunk:

    • Alapbéren felüli juttatások
    • Családias légkör
    • Hosszútávú munkalehetőség
    • Előre lépési lehetőség