Munkahelyek
Almásfüzitő

    Anyagmozgató/Targoncás - Almásfüzitő, Magyarország - MOL-LUB Kft.

    MOL-LUB Kft.
    MOL-LUB Kft. Almásfüzitő, Magyarország

    1 hete

    Default job background
    Teljes munkaidő

    A MOL-LUB Kft. / Kenőanyag gyártás / Kenőanyag raktározás szervezete a következő pozícióra keres új munkatársat:

    ANYAGMOZGATÓ / TARGONCÁS

    Munkavégzés helye: Almásfüzitő

    A munkakör célja:

    A raktárba beérkezett és kiszállított anyagok, eszközök mennyiségi és minőségi átvétele, szakszerű tárolása, állagmegóvása, felhasználók részére történő kiadása, visszavételezése, illetve a készletmozgások ERP rendszeren keresztül történő bizonylatolása, könyvelése. A reklamációk azonosítása, lekövetése.

    felelősségek és feladatok:

    • Betartja a raktári folyamatokat, együttműködik a többi raktárral. Műszak átadás-átvétel végrehajtása. Tárolók optimális kihasználtságának folyamatos biztosítása. Speciális vevői igények teljesítése.
    • Az anyagok, áruk raktározási rendjének betartása, a kijelölt területen a rend és tisztaság folyamatos fenntartása és betartása. Be- és kitárolandó anyagok és áruk belső forgalmának, valamint a bejövő és kimenő anyagok és áruk kezelése.
    • Logisztikai eszközökkel kapcsolatos operatív tevékenységek ellátása illetve működésük folyamatos fenntartatása.
    • Részvétel, támogatás minden feladat, tréningek és olyan fejlesztések kapcsán, melyek a vállalatot a "LEAN kiválóság" felé vezetik.
    • A folyamatos üzletmenet és a folyamatos kiszolgálás érdekében a minőségcélokat, környezetvédelmi célkitűzéseket tartalmazó dokumentumokban foglaltakat megismeri, betartja.
    • Mozgások, készletek és azok adminisztrációja az alkalmazott adminisztrációs rendszer segítségével. Leltárazásokban aktív részvétel.

    Elvárások:

    • Középfokú végzettség
    • 1 éves szakmai tapasztalat
    • Jó kommunikációs készség
    • Tanulási hajlandóság
    • Kiválóságra törekvés
    • Jó elemző képesség, problémamegoldás
    • Rugalmasság
    • Targoncavezetői jogosítvány

    Amit nyújtunk:

    • Stabil állás egy dinamikusan bővülő szervezetben
    • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
    • Változatos feladatkör
    • Családias hangulatú légkör
    • Versenyképes csomag és béren kívüli juttatás