Munkahelyek
Gyöngyös

    Villamos biztonsági szakember - Gyöngyös, Magyarország - Procter&Gamble/Hyginett Kft.

    Procter&Gamble/Hyginett Kft.
    Procter&Gamble/Hyginett Kft. Gyöngyös, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 6 napja

    A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. A világ 180 országában forgalmazott háztartási és kozmetikai termékeket 80 országban gyártjuk. Gyöngyösön található gyárunk jelenleg több mint 750 főt foglalkoztat és folyamatosan fejlődik. A második magyarországi P&G gyárban Oral-B elektromos fogkeféket szerelünk össze, fröccsöntünk és csomagolunk valamint Braun villanyborotvákat és női epilátorokat csomagolunk.Gyöngyösi gyárunkba keresünk SZAKMAI TAPASZTALATTAL ÉS VÉGZETTSÉGGEL rendelkező jelentkezőket az alábbi területre:

    • Újbelépők, alvállalkozók villamos biztonsági oktatása
    • Villamos biztonsági szabályok betartatása
    • Villamos biztonsági mérések és ellenőrzések koordinálása
    • A gyár villamos biztonsági rendszerének naprakészen tartása
    • Dokumentációk, jelentések készítése
    • Villamos biztonsági rendszer üzemeltetése, úgy hogy megfeleljenek mind a Magyar törvényi és a céges elvárásoknak
    • Proaktív részvétel auditokon és az azt megelőző felkészülésben
    • Kapcsolattartás a cég belső és külsős munkavédelmis csapatával
    • Részvétel külföldi szakmai képzéseken
    • Középfeszültségű erősáramú közép, vagy felsőfokú végzettség
    • Kommunikációképes angol nyelvtudás
    • Min. 3 éves szakmai munkatapasztalat
    • Villamos alállomáskezelői bizonyítvány
    • Villamosmérnöki végzettség (erősáramú vagy energetika szakirányról)
    • Elektromérnök
    • versenyképes kompenzációs és juttatási csomag, cafetéria, 13-ik havi fizetés
    • határozatlan idejű munkaszerződés, saját állományban az első naptól
    • biztos, hosszú távú munkalehetőséget
    • vállalati buszjáratok vagy saját autóval való bejárás támogatása, lakhatási támogatás
    • kiváló munkakörnyezet
    • felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
    • folyamatos szakmai és egyéb tovább képzési lehetőségek
    • inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
    • folyamatosan felfele ívelő karrierlehetőség
    • egészségmenedzsment, rekreációs programok, sportolási lehetőségek, ingyenes konditerem, önkéntes programok