Munkahelyek
Gencsapáti

    Gyártáselőkészítő technológus - Gencsapáti, Magyarország - HunMecH Kft.

    HunMecH Kft.
    HunMecH Kft. Gencsapáti, Magyarország

    1 napja

    A Hunmech Kft. egyedi gépek gyártásával foglalkozó magyar vállalkozás.
    Célgépek tervezésével, szerelés-automatizálással és speciális gépgyártással foglalkozunk, egyszerű gyártószerszámtól a teljes gyártósorig.

    Egyedi célgép gyártás műszaki előkészítési folyamatának szakmai támogatása:

    • forgácsolási árajánlatok készítése,
    • az árajánlatokhoz anyag és gyártási kalkulációk készítése,
    • kereskedelmi áru árának bekérése,
    • külső gyártás határidő előírása, koordinálása, ellenőrzése,
    • a termeléshez szükséges dokumentációk elkészítése, aktualizálása
    • CAM programok készítése,
    • gyártási ütemterv készítése, aktualizálása.
    • gépész technikusi végzettség
    • CAD programok és MS Office felhasználói szintű ismerete
    • jó kommunikációs készség, csapatjátékos mentalitás, rugalmasság
    • gépészmérnöki végzettség
    • német vagy angol nyelv felhasználói szintű ismerete
    • Autodesk Inventor program ismerete
    • Autodesk Fusion program ismerete
    • gyártó vállalatnál, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • határozatlan idejű munkaviszony
    • rugalmas munkarend
    • versenyképes fizetés, cafeteria, garantált 13-ik havi bér
    • munkába járás támogatása, albérleti hozzájárulás
    • tiszta, modern munkakörnyezet
    • szakmai fejlődési lehetőség