Junior Consultant – Global Employer Services - Budapest, Magyarország - Deloitte Central Europe

    Deloitte Central Europe background
    Teljes munkaidő
    Leírás

    Description & Requirements

    Kit keresünk

    • Közgazdasági, jogi vagy nemzetközi tanulmányokkal kapcsolatos felsőfokú végzettség
    • 0-2 éves releváns szakmai tapasztalat
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • Excel, Word, PowerPoint magabiztos használata
    • Feladatokhoz való proaktív hozzáállás
    • Választékos kommunikáció szóban és írásban, szakmai igényesség

    Előny:

    • Egyetemi évek alatt szakkollégiumban, diákszervezetben aktivitás esetversenyeken szerzett tapasztalat, külföldi tapasztalat
    • Adózási témában írt projektmunkák, szakdolgozat

    Amivel foglalkozni fogsz

    • Tanácsadó levelek készítése az ügyfelek részére személyi jövedelemadó és társadalombiztosítási témákban (pl. munkavállalói juttatások és magánbefektetések adózása)
    • Részvétel munkavállalói/felsővezetői kompenzációs programok kialakításában
    • Multinacionális ügyfeleink számára végzett compliance szolgáltatások előkészítése
    • Ügyfélmunkában való aktív részvétel, kapcsolattartás
    • Szenior tanácsadó kollégák munkájának napi szintű támogatása

    Amit kínálunk

    • Izgalmas és változatos projektekben való részvétel
    • Felelősségteljes, értékteremtő munka
    • Jól definiált, teljesítményalapú előrelépési lehetőség
    • Személyre szabott támogatás szakmai és személyes fejlődésedben, képzés-fejlesztési programokban való részvételi lehetőség
    • Számos csapatépítő esemény
    • A legmodernebb eszközök (vállalati laptop és mobiltelefon) használata munkavégzés során
    • Rugalmas munkavégzés és időbeosztás (Home Office)
    • Vonzó, versenyképes fizetés és juttatások
    • Modern és kényelmes munkakörnyezet a Hősök tere és a Városliget mellett, a Deloitte "Az év irodája" díjnyertes központjában

    A Deloitte-ról

    A Deloitte a világ egyik vezető szakmai szolgáltató cége, amely könyvvizsgálói és számvitel tanácsadási, adó- és jogi tanácsadási, vállalati kockázati szolgáltatások és tanácsadás területeken kínál világszínvonalú megoldásokat ügyfeleinek több mint 150 országban, több mint 415 ezer munkatárssal.

    A csapatról

    A magánszemélyek adózásával foglalkozó csapatunk külföldi és magyar magánszemélyek személyi jövedelemadózással és társadalombiztosítással kapcsolatos ügyeit kezeli, kapcsolatot tartva az ügyfelekkel és a külföldi Deloitte társirodákkal, mindezt a nemzetközi adó- és társadalombiztosítási jogszabályok folyamatos feldolgozásával.