Építésvezető - Tiszaújváros, Magyarország - Tiszaújváros Transz Kft.

    Tiszaújváros Transz Kft.
    Tiszaújváros Transz Kft. Tiszaújváros, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 1 hete

    Három évtizede működő, stabil hátterű építőipari középvállalatként, melynek tevékenysége során ipari, kereskedelmi és közcélú létesítmények generálkivitelezését végezzük. Továbbá nagytömegű földmunkák, útépítések és kapcsolódó munkák megvalósításában veszünk részt. Jelenleg folyó és előkészítés alatt lévő munkáihoz keresünk új munkatársat.,
    • Kivitelezési munkák helyszíni irányítása, vezetése, projekt indítástól a hibamentes projektzárás állapotáig
    • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás, munkájuk összehangolása, koordinálása
    • Fizikai létszám koordinálása
    • A munkafolyamatok teljesítésének és eredményességének visszaellenőrzésében való részvétel - rendszeres jelentés a felettesek irányába
    • Biztonsági előírások betartása, illetve betartatása
    • Átadási dokumentáció elkészítése
    • Helyszínre szállított anyagok mennyiségi és minőségi átvétele
    • Építési napló naprakész vezetése
    • Megbízhatóság, kitartás
    • Nyitott és rugalmas személyiség
    • Legalább középfokú végzettség
    • 1-3 év építőipari műszaki irányítói tapasztalat
    • Önállóság, pontosság, precizitás
    • Problémamegoldó képesség
    • Felelős műszaki vezetői jogosultság
    • Versenyképes fizetés
    • Stabil munkahely
    • Jól felszerelt munkakörnyezet
    • Családias csapat