Munkahelyek
Tompa

    Mezőgazdasági telephelyvezető - Tompa, Magyarország - UVR Mezőgazdasági Kft.

    UVR Mezőgazdasági Kft.
    UVR Mezőgazdasági Kft. Tompa, Magyarország

    1 hete

    Leírás

    Feladatok

    • Fiatalos csapatunk újabb jó vezetői képességekkel rendelkező tagját keressük, aki szereti a pörgős hétköznapokat, és a kihívásokat
    • Az ideális telephelyvezető jó gyakorlati érzékkel, szervezőkészséggel rendelkező, műszaki beállítottságú kolléga, aki jól átlátja egy teleppel kapcsolatos feladatokat és szervezi azokat
    • Irányítja a hozzá tartozó munkatársakat, és működteti, kontrollálja a beszállítási, kiszállítási, raktározási folyamatokat.
    • Felelős a raktárkezelésért, raktárkészletek egyezőségét biztosítja
    • Szárító-, tisztítóüzem működését felügyeli
    • Telephely, raktárak, gépek rendjét és karbantartását biztosítja
    • Szezonális munkákat tervezi és lebonyolítja
    • Raktár és logisztikai adminisztrációt felügyeli, heti/havi leltárakat megszervezi és kiértékeli.

    Elvárások

    • Min. 1- 3 éves vezetői gyakorlat és mezőgazdaságban szerzett tapasztalat
    • Excel, Word programok készségszintű használata
    • Rendszerszemlélet, szervezőkészség
    • Precíz, munkájára igényes személyiség
    • B kategóriás jogosítvány

    Előnyt jelent

    • Szárítóüzem és/vagy tisztító működtetésében szerzett tapasztalat
    • Targoncás/ rakodógép jogosítvány

    Amit kínálunk

    • Fejlődési lehetőség egy stabil, hosszútávra építkező családi gazdaságnál
    • Szakmailag felkészült dinamikus csapat
    • Versenyképes jövedelem, stabil munkahely