Munkahelyek

    Pszichológus - Heves County, Magyarország - Baptista Tevékeny Szeretet Misszió

    Baptista Tevékeny Szeretet Misszió
    Baptista Tevékeny Szeretet Misszió Heves County, Magyarország

    1 hete

    Leírás

    A Boldog Gyermekkor Nevelőszülői Hálózat felvételt hirdet

    Pszichológus

    munkakör betöltésére.

    "Varázsolj" Te is boldog gyermekkort

    A Boldog Gyermekkor Nevelőszülői Hálózat célja, hogy biztonságos és támogató környezetet nyújtson azoknak a gyermekeknek, akik ideiglenesen vagy tartósan nem maradhatnak szüleiknél.

    Kiemelt figyelmet fordítunk a nevelőszülők és párjaik, valamint a hálózat munkatársainak oktatására, hogy minden helyzetben megfelelő segítséget nyújthassunk a hozzánk kerülő gyermekek számára. A szakmai támogatást tanácsadók, pszichológusok és szupervizorok biztosítják, a szakmai vezetők pedig mindent megtesznek annak érdekében, hogy hatékonyan irányítsák és támogassák a hálózat munkáját.

    Nevelőszülő Hálózatunk területi terjeszkedése miatt tevékenységünket országos hálózattá kívánjuk alakítani. Légy ennek a fejlődésnek Te is a része Tarts velünk Alkossunk együtt

    • Potenciális nevelőszülő jelentkezők szűrése, alkalmasságának vizsgálata, felülvizsgálata, további pszichológiai támogatása.
    • Gyermekvédelmi szakellátásba kerülő gyermekek vizsgálata, pszichés megsegítése, fejlődésük, igényeik ellátásának figyelemmel kísérése.
    • Szakvélemények készítése.
    • Közreműködés a hálózat tagjaival a gyerekeket érintő ügyekben.
    • Egyetemi pszichológusi vagy klinikai szakpszichológus végzettség.
    • Legalább 3 év szakmai tapasztalat.
    • Populáció szűrésére alkalmazott tesztek ismerete (Szondi, Lüscher, Rorschach, MMPI, CBCL, Nisorger,stb.).
    • Internetes alkalmazások, illetve MS Office felhasználói szintű ismerete.
    • Rugalmas munkavégzésre való felkészültség.
    • B kategóriás jogosítvány.

    Egyetemi gyermekpszichológusi, klinikai gyermek szakpszichológusi, pedagógiai szakpszichológusi, vagy tanácsadó szakpszichológusi végzettség.

    • Hosszútávú, határozatlan idejű, bejelentett munkaviszonyt egy stabil hátterű szervezetnél.
    • Heti 40 óra kötetlen munkarendben történő munkavégzést.
    • Pedagógus életpályamodell által nyújtott béren felüli bérezést.
    • Munkavállalói ajánlói programot.
    • Lehetőséget, új szakmai projektek megvalósítására. Szeretjük az ötletteli szakmai munkát
    • Igazán jó csapatban dolgozhatsz és fejlődhetsz a közös célok eléréséért. Ahogy egyik vezetőnk idézni szokta: "Egyikünk sem olyan okos, mint amilyen okosak együtt vagyunk"
    • Alapértékeink: Alázat, Bizalom, Tisztelet, Empátia, Szakmaiság
    • Támogató munkahelyi közösséget és mentorációt. Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésben.
    • Megbecsülést, folyamatos visszacsatolást biztosítunk a számodra, illetve továbbképzéseken való részvételedet is finanszírozzuk. Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked.
    • Fejlesztő és csapatépítő tréningeket, szupervíziót és esetmegbeszélő csoportot.
    • Olyan családias munkakörnyezetben végezheted nap mint nap a feladataidat, amelyben igazán komfortosan érezheted magad.

    Munkavégzés helye:

    Nevelőszülői Hálózatunk felvételt 2 főpszichológusi munkakör betöltésére hirdet, miskolci és debreceni központtal. A következő vármegyék illetékességi területének megfelelően: Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye, Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, Heves vármegye, Hajdú-Bihar vármegye, Jász-Nagykun-Szolnok vármegye.