Munkahelyek
Szeged

    Összeszerelői munka Gyors belépési lehetőséggel és ingyenes céges járatokkal - Csongrád, Magyarország - Trenkwalder Magyarország

    Default job background
    Leasing

    Érdekel a gyári munka világa és szeretnéd magad kipróbálni Összeszerelőként?

    Ingyenes céges járatok elérhetőek: Orosháza, Nagyszénás, Gádoros, Eperjes, Fábiánsebestyén, Szentes vonalon és Hódmezővásárhely, Mártély, Mindszent, Szegvár, Szentes vonalon

    Állásajánlat részletei

  • A gyártáshoz szükséges eszközök és alkatrészek előkészítése
  • Összeszerelési, összeillesztési és egyéb szerelési feladatok elvégzése
  • Kész termékek csomagolása

    Munkaköri követelmények

  • 2 műszak vállalása
  • Pontosság, megbízhatóság
  • 8 általános iskolai végzettség

    Kompenzációs juttatások

  • Határozatlan idejű szerződés és biztos munkabér kifizetés
  • Kiemelkedő cafetéria (Br Ft)
  • Jelenléti bónusz (Br. 2000 Ft/nap), motivációs bónusz
  • Fizetett munkaközi szünetek
  • Délutáni műszakpótlék (30%),
  • Ingyenes céges járatok Orosháza, Nagyszénás, Gádoros, Eperjes, Fábiánsebestyén, Szentes vonalon, és Hódmezővásárhely, Mártély, Mindszent, Szegvár, Szentes vonalon
  • Útiköltség támogatás: busz (100%) és autó (30Ft/km)
  • Munkaruha biztosítása
  • Betanítás és szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern és tiszta gyártókörnyezet
  • Csongrádi munkavégzés

    Érdeklődni: 06-20/

  • Trenkwalder Magyarország Szentes, Magyarország Közvetítés

    Biztos jövedelmet és könnyen elvégezhető betanított munkát keresel? Többféle, egyszerű BETANÍTOTT MUNKÁSI pozíciót tudunk ajánlani a baromfifeldolgozással foglalkozó szentesi partnercégünknél Ingyenes céges járatok: Békéssámson-Hódmezővásárhely vonalon, Mártély-Mindszent-Szegvár ...

  • Trenkwalder Magyarország Makó, Magyarország Leasing

    Elege van az állandó túlórázásból és kiszámítható munkarendre vágyik? · Jelentkezzen raktáros-targoncavezető pozícióra, és legyen része egy összetartó csapatnak · Állásajánlat részletei · Termékek be- és kitárolása, belső árumozgatás, · raktárkezelés, · késztermékek és alapanyago ...