Munkahelyek
Projektmenedzser
Szeged

    Projektmenedzser - Csongrád, Magyarország - Trenkwalder Kft

    Trenkwalder Kft background
    Teljes munkaidő
    Leírás
    • Projektek menedzselése elejétől a végéig
    • Termelés támogatása, képviselése projekt szinten
    • Üzembehelyezési tervezetért való felelősség
    • Partneri kapcsolatok kialakítása
    • Külföldi partnerekkel való kapcsolattartás
    • Feladatok kiosztása
    • Költségvetési kalkulációk elkészítéséhez igények felmérése
    • Termelés felé való riportálás
    • Tréning struktúra szervezése

    Elvárások / Requirements

    • Felsőfokú végzettség
    • 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
    • Projektvezetésben szerzett tapasztalat
    • Magabiztos angol nyelvtudás
    • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, Power BI)

    Amit nyújtunk / Benefits

    • Hosszútávú álláslehetőség stabil multinacionális vállalatnál
    • Versenyképes bérezés
    • Céges autó, cafetéria
    • Lakhatási támogatás
    • Támogató, családias közeg
    • Izgalmas, változatos feladatok

  • CÉH Zrt. Szeged, Magyarország

    A 35 éve alapított CÉH zRt. mára Magyaroroszág egyik vezető mérnökirodájává vált. · Munkáink közé tartozik a hazai Mercedesgyár, az épülő BMW gyár, a BOSCH kutató-, fejlesztő központja, vagy a MOL Campus Toronyháza. A felsoroltakon túl irodánk széles portfolióval rendelkezik az i ...

    Csapatunk, a 34 éve alapított CÉH zRt. mára Magyarország egyik vezető mérnökirodája, több mint 250 fővel. Ha hajtottál már át a Megyeri hídon, olvastál a Rózsadombi Elysium Projekt luxus lakóingatlanról, hallottál már a Budapesten nyílt Hard Rock Hotelről, tudod, hogy van Magyaro ...