Munkahelyek
Budapest

    Biztonságtechnikai karbantartó - Budapest, Magyarország - Multi Alarm Zrt.

    Multi Alarm Zrt.
    Multi Alarm Zrt. Budapest, Magyarország

    1 hete

    Csatlakozz hozzánk, ha szeretnél egy 100%-ban magyar tulajdonú, 32 éve folyamatosan fejlődő és bővülő piacvezető cég karbantartó csapatához tartozni,
    • Gyengeáramú rendszerek karbantartása, javítása ügyfeleinknél
    • Dokumentációs feladatok elvégzése
    • Ügyfelekkel történő szakmai kommunikáció
    • Középfokú villamosipari, elektronikai vagy informatikai végzettséggel rendelkezel
    • Elektronikai alapismereteidet a gyakorlatban is használtad
    • "B" kategóriás jogosítványod és vezetési gyakorlatod is van
    • Szakmai tapasztalatod
    • Elektronikus vagyonvédelmi rendszerszerelői igazolványod
    • Gyengeáramú rendszerek telepítésében szerzett tapasztalatod
    • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, 32 éve folyamatosan fejlődő és bővülő, 100 %-ban
    • magyar tulajdonú piacvezető cégnél
    • Határozatlan idejű szerződés
    • Egészségbiztosítás
    • Cafeteria (SZÉP kártyás utalás)
    • Szakmai betanítás és rendszeres képzések
    • Céges gépjármű, céges telefon, laptop és a munkavégzéshez szükséges szerszámok biztosítása

  • DBM Kft. Budapest, Magyarország

    A DBM Kft. 1990-ben alakult, fő profiljaként banktechnikai és biztonságtechnikai berendezések forgalmazására, mely tovább bővült közlekedéstechnikai eszközök értékesítésével. Mindhárom üzletág vonatkozásában komplex megoldásokat kínálunk, mint szállítás, telepítés, beüzemelés, ja ...

  • Pentolt Tűzvédelmi és Biztonságtechnikai Kft. Budapest, Magyarország Teljes munkaidő

    Tűzvédelmi-, biztonságtechnikai és egyéb gyengeáramú rendszerek karbantartásához és telepítéséhez · SZERVIZ TECHNIKUST · keresünk · TELJES MUNKAIDŐBEN, HATÁROZATLAN IDŐRE. · Cégünk, a Pentolt Kft. az elmúlt 15 év során meghatározó piaci pozíciót szerzett a nagyméretű középületek ...

  • Petrolszolg Kft. Százhalombatta, Magyarország Teljes munkaidő

    A Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft. csapata a következő pozícióra keres új munkatársat: · Megrendelés menedzsment munkatárs · A munkavégzés helye: Százhalombatta · A munkakörről röviden: · A hozzá tartozó terület feladatait megismeri és a szükséges karbantartási és beru ...