Munkahelyek
Sopron

    Könyvelő - pénzügyi ügyintéző - Sopron, Magyarország - Sopronkőhidai Kft.

    Sopronkőhidai Kft.
    Sopronkőhidai Kft. Sopron, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 1 hete

    könyvelési, pénzügyi feladatok ellátása
    - beérkező számlák ellenőrzése, feldolgozása
    - banki utalások előkészítése, pénzmozgások könyvelése
    - kintlévőségek kezelése
    - pénzügyi kimutatások készítése
    - adóbevallások, adatszolgáltatások előkészítése
    - havi és éves zárási feladatokban való közreműködés

    szakirányú képesítés
    - hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
    - számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
    - önálló, precíz munkavégzés
    - naprakész adózási és számviteli ismeretek
    - büntetlen előélet

    SAP ügyviteli rendszer ismerete
    - mérlegképes könyvelői végzettség

    hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
    - versenyképes jövedelem
    - béren kívüli juttatások (Cafeteria)
    - munkába járás támogatása