Üzemvezető helyettes - Újszilvás, Magyarország - ARANYABLAK Kft

    ARANYABLAK Kft
    ARANYABLAK Kft Újszilvás, Magyarország

    1 hete

    Hazai gyártóként, cégünk immár több, mint 28 éve, meghatározó szerepet tölt be a nyílászárók és árnyékolástechnikai termékek gyártása és értékesítése területén. A folyamatos fejlesztéseknek és beruházásoknak köszöntően, célunk nem csupán a minőségi termékek gyártása, ha az országos kereskedelmi hálózatunkban történő magasszintű ügyfélkiszolgálás. Új termékcsalád bevezetése miatt és az ezzel járó plusz feladatok ellátására keressük új kollégánkat hosszútávra. Célunk a hosszútávú, kiegyensúlyozott közös munka, mind munkavállalóinkkal, mind pedig megrendelőinkkel., Tapasztalattal rendelkező szakembert keresünk nyílászáró gyártással foglalkozó vállalatunk termelésének irányítására, tervezésére, az alábbi feladatok elvégzésére:
    • fizikai állomány (operátorok/betanított munkások) közvetlen irányítása az üzemben, munkájuk, szabadságolásaik koordinálása
    • a rábízott gyártóegységen belüli termelés folyamatosságának biztosítása, irányítása- a gyártási programok kialakítása, végrehajtása a határidők, költséghatékonyság, minőségi követelmények szem előtt tartásával
    • az általános üzemi rend biztosítása
    • munkafegyelem és biztonság fenntartása
    • a termelési tervekhez igazodó létszámgazdálkodás, új munkaerő felvétele
    • termelési folyamatok fejlesztése, minőség biztosítása, selejtszám lecsökkentése
    • folyamatos kapcsolattartás az üzemvezetővel, az anyagbeszerzéssel, valamint a termékfelelősökkel
    • Javaslat tétel a gyártás optimalizálására
    • fizikai állomány közvetlen vezetésében meglévő tapasztalat
    • magas szintű szervező-, illetve problémamegoldó készség
    • stratégiai szemléletmód
    • felhasználói szintű MS Office ismeretek
    • határozott fellépés, jó kommunikációs készség
    • technológusi végzettség ( nem kötelező)
    • versenyképes fizetés
    • fiatalos munkakörnyezet
    • családias értékekkel bíró cég, ahol fontos a munkavállaló
    • hasonló területen dolgozó tapasztalt kollégák segítségével történő teljeskörű betanítás
    • korrekt; munkába járási költségtérítés vagy céges megoldás a bejárásban
    • munkavégzés: H-P egy műszakos, nappali munkavégzés