Munkahelyek
Gyöngyöshalász

    Termeléstámogató mérnök - Gyöngyöshalász, Magyarország - Randstad

    Randstad
    Randstad Gyöngyöshalász, Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 20 órája

    Randstad background
    Teljes munkaidő
    Leírás
    Cégleírás / Organisation/Department

    Nemzetközi gyártópartnerünk vezető márkának számít az autóiparban, fontos számára az értékek képviselete és a megbízhatóság. Magyarországi gyártóegységükbe keresünk Termeléstámogató mérnök kollégát.Pozíció leírása / Job description

  • Részt veszel a termelési folyamatokkal kapcsolatos képzési és technológiai fejlesztések támogatásában, a minőség és hatékonyság növelése érdekében.
  • Adatgyűjtéseket végzel és elemzéseket készítesz a műszaki folyamatokról, hogy segíts a döntéshozóknak jobban átlátni a termelés összefüggéseit és lehetőségeit.
  • Javaslattétel és aktív részvétel a termelési folyamatokkal kapcsolatos problémamegoldásban és fejlesztésben.Elvárások / Requirements
  • Szakirányú műszaki végzettség (gépészmérnök, járműmérnök, műszaki menedzser)
  • Középfokú angol nyelvtudás .
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség csapatban és más osztályokkalAmit kínálunk / Offer
  • Kiemelkedő bónusz, lakhatási támogatás
  • Modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, kellemes munkahelyi légkörKapcsolattartó / Information További információ és jelentkezés: Babcsán Nikolett
    tapasztalat Pályakezdő / Fresh Grad
    készségek
  • 'Nem igényel speciális szaktudást'
    szakmai ismeretek
  • BSc / BA degree
  • BSc / BA diploma
    szükséges végzettség Főiskolai, egyetemi végzettség / University

  • GE

    Termeléstámogató mérnök gyakornok

    Megtalálták: beBee S2 HU - 2 napja

    GE Veresegyház, Magyarország OTHER

    Job Description Summary · Műszaki karon tanuló diákokat keresünk a GE veresegyházi gyárának termelési mérnökségén dolgozó mérnökök támogatására a napi gyártási folyamatok fejlesztésére, a termelésben használt eszközök- tervezésére, gyártásának koordinálására és méréstechnikai fel ...