Gépkezelő - Lőrinci, Magyarország - BioCo Magyarország Kft.

    BioCo Magyarország Kft.
    BioCo Magyarország Kft. Lőrinci, Magyarország

    1 hete

    A kiemelkedő minőségű étrend-kiegészítőket, vitaminkészítményeket fejlesztő és gyártó BioCo Magyarország Kft. új munkatársat keres minőségszemléletű csapatába, gyártási területre.

    Gépkezelő

    Lőrinci telephelyünkre, üzemi munkavégzésre keresünk új kollégát, aki egy műszakos munkarendben, az üzem fehér részlegén gépkezelői- és gyártási feladatokat lát el.

    • Az üzem fehér részlegén, a rád bízott gépek működtetése, felügyelete
    • a gyártási dokumentáció pontos, precíz vezetése,
    • anyagmozgatás, belső raktározási, fizikai munka.
    • precíz munkavégzés,
    • fizikai terhelhetőség,
    • szigorú higiéniás szabályok szerinti munkavégzés,
    • együttműködő, csapatban végzett munkára való nyitottság.
    • műszaki beállítottság,
    • gyógyszeripari / élelmiszeripari gépsorok működtetésében szerzett tapasztalat.
    • kellemes munkakörnyezet,
    • stabil, hosszútávú munkahely,
    • versenyképes fizetés.