embedded software engineer - Budapest, Magyarország - BECK AND PARTNERS Kft.

    Default job background
    Teljes munkaidő
    Leírás

    Az alább feladatokban számítunk Rád:

    • PIC mikrokontroller családra fejlesztés
    • Szoftverkövetelmények, rendszertervek készítése
    • Hardverközeli programok fejlesztése C, C++ programozási nyelven, egyéni, és csapatmunkában egyaránt
    • Elemző és értékelő algoritmusok fejlesztése, kódolása
    • Szoftvertesztelés

    Szakismereteid az alábbi területen fontosak:

    • Legalább 3 év Linux, Rasberry, C, C++ tapasztalat
    • Fejlesztettél márPIC mikrokontrollercsalád valamely tagjára
    • Vanhardvertervezésben szerzett gyakorlatod
    • Vandigitális képfeldolgozás területén szerzett tapasztalatod
    • Ismered a hardverközei programozáshoz szükséges analóg és digitális hardvereket
    • Ismered a fejlesztéshez, teszteléshez szükséges mérőműszereket
    • Eligazodsz azangol nyelvű technikai dokumentációkban, szakmai kérdésekre tudsz reagálni angolul
    • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel

    Előnyt jelent:

    • Webes technológiák ismerete
    • Agilis módszertan ismerete

    Amivel honorálják munkád:

    • Megegyezés és kompetencia szint szerinti bérezés
    • Célprémium kifizetések
    • Összetartó, együtt ötletelő,kooperatív mérnöki csapat: együtt gépészek és IT-sok
    • Választható munkaeszközök
    • Csapatépítő programok
    • Teljes spektrumú betekintés egy új találmány fejlesztésébe, gyártásába

    Munkaidő:

    • Heti 40 óra

    Munkavégzés helye:

    • ONSITE: Budapest X. kerület (Kőbánya - Kispest közelében)

    Amennyiben szeretnél csatlakozni egy növekvő vállalathoz, mely üzleti és társadalmi szempontból is értékes tevékenységgel foglalkozik, küldd el CV-det, a " Jelentkezés" gombra kattintva