Gyártástámogató mérnök - Székesfehérvár, Magyarország - GEALAN HungaryPlast Kft.

    GEALAN HungaryPlast Kft.
    GEALAN HungaryPlast Kft. Székesfehérvár, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 2 hete

    A német Gealan Holding cégcsoport 1985 óta fejleszt és gyárt műanyagipari termékeket, több mint 900 hozzáértő és kompetens munkavállaló és a fejlett ipari gépparkja segítségével. A székesfehérvári Gealan Hungaryplast Kft. folyamatos fejlődése és növekedése következtében szeretnénk jelenlegi csapatunkat lelkes, lojális munkatársakkal bővíteni. Ha szeretne egy stabil jövőképű, hosszú távú munkalehetőséget, családias, igényes környezetet kínáló munkahelyen dolgozni,akkor várjuk jelentkezését az alábbi állás betöltésére:,
    • Gyártás folyamatosságának biztosítása, gyártási hibák ellenőrzése és javítása,
    • Problémák helyszíni feltárása, elemzése és valós körülmények közötti megoldása (termelési területen),
    • Gyártási dokumentumok készítése,
    • Új termékek bevezetése a projekt fázisból a szériagyártásba,
    • Együttműködés a társterületekkel a gyártási/minőségügyi problémák megoldásában,
    • Gyártási projektek bevezetésének szakmai és adminisztratív támogatása.
    • Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség (folyamatmérnök, gépészmérnök)
    • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
    • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség, határozott fellépés
    , Tapasztalat autóipari gyártókörnyezetben,
    • Gazdaságilag biztos jövőkép
    • Hosszútávú lehetőség
    • Kiváló munkakörnyezet
    • Fejlődési lehetőség