Művezető - Győr, Magyarország - KULTÚRMÉRNÖK Kft.

    KULTÚRMÉRNÖK Kft.
    KULTÚRMÉRNÖK Kft. Győr, Magyarország

    2 hete

    A KULTÚRMÉRNÖK KFT. 1993-ban alakult. Társaságunk alaptevékenysége a mélyépítés, továbbá építési, szerelési kivitelezési tevékenységek, víziközművek, valamint egyéb vízépítési tevékenységek végzése.
    Cégünk elkötelezett a kivitelezés során magas minőség, valamint tudatos környezet kialakítása mellett, ezért minőség-környezetirányítási-és munkabiztonsági rendszereket működtetünk.

    • A Társaság projektjeinek felelős irányítása mélyépítési kiviteli munkák során (munkafolyamatok irányítása, ütemezése)
    • Mélyépítési feladatok kivitelezési és anyagbeszerzési ütemtervének , valamint az ehhez tartozó erőforrás igény összeállítása
    • Munkaterület műszaki átadás-átvétele
    • Papír alapú és e-naplók hatályos előírásoknak megfelelő tartalmú és formátumú vezetése
    • Alvállalkozókkal való folyamatos kapcsolattartás, alvállalkozói kivitelezői munkák ellenőrzése, ütemterv szerinti haladás koordinálása
    • Kivitelezés előtti egyeztetés a közműszolgáltatókkal
    • Saját fizikai állomány munkavégzésének biztonságos és felelősségteljes irányítása mélyépytési és egyéb kivitelezési munkák során
    • A műszaki ellenőrrel és a tervező-művezetővel való napi (operatív) együttműködés.
    • Az elvégzett munkák felmérése, teljesítések igazoltatása
    • Érvényes felelős műszaki vezetői jogosultság
    • Szakirányú végzettség
    • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
    • (Mély)építőipari anyagismeret
    • Számítógépes felhasználói szintű ismeretek (Office)
    • Erkölcsi bizonyítvány
    • Érvényes "B" kategóriás vezetői engedély
    • 5 évet meghaladó szakmai tapasztalat a (mélyépítés területén)
    • Egyéb építőipari szakvégzettség
    • Precizitás és Terhelhetőség
    • Hétvégi munkavégzésre való hajlandóság (nem feltétel)
    • Versenyképes bérezés
    • Szakmai háttér
    • Kiváló munkakörülmények
    • Céges autó, mobiltelefon, laptop
    • Cafetéria
    • Hosszú távú, stabil munkahely