Munkahelyek
Vevői minőségbiztosítási mérnök
Mosonmagyaróvár

    Vevői minőségbiztosítási mérnök - Mosonmagyaróvár, Magyarország - Randstad

    Randstad
    Randstad Mosonmagyaróvár, Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 2 napja

    Randstad background
    Teljes munkaidő
    Leírás
    Cégleírás / Organisation/Department

    Partnerünk multinacionális autóipari beszállítócég , mely autómárkák széles típusainak készíti el modern alkatrészeit. Német autómárkával foglalkozó csapatába keresik legújabb vevői minőségügyi mérnök kollégájukat.Pozíció leírása / Job description

    Feladataid az alábbiak lesznek:

  • Vevői kapcsolattartás
  • Reklamációkezelés
  • Problémamegoldó módszerek alkalmazása
  • Reklamáció megoldás támogatása
  • Vevői látogatások/auditok szervezése
  • Munkakörrel kapcsolatos jelentések, statisztikák elkészítéseElvárások / Requirements A munkakörhöz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Minőségügyi módszerek, szabványok ismerete
  • Tapasztaltabbak és pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Határozott megjelenés, proaktivitás Előnyt jelent:
  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat, erre specializálódott minőségügyi szabványok ismereteAmit kínálunk / Offer Amit partnerünk kínál:
  • Komplett juttatási csomag
  • Lakhatási támogatás
  • Jelenléti és éves bónusz
  • Rugalmas munkaidő törzsidővel
  • Home office lehetőség (heti 1 nap)
  • Előrelépési lehetőség
  • Szakmai képzések, mentorálás, tréningek, belső nyelvtanfolyamokKapcsolattartó / Information Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni (vagy jelentkezhet LinkedIn profillal is). További információ és jelentkezés: Vendég Bence
    tapasztalat 1-3 év / 1-3 years
    készségek
  • quality assurance
  • vevői minőségbiztosítás
    szakmai ismeretek
  • BSc / BA degree
  • BSc / BA diploma
    szükséges végzettség Főiskolai, egyetemi végzettség / University

  • DANA TM4 Hungary Kft.

    Folyamatmérnök elektromos hajtások területén

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 1 napja

    DANA TM4 Hungary Kft. Győr, Magyarország

    , A munkakör célja: A vállalat elektromos hajtások – motor szerelde területén autóipari szabványnak megfeleltetett gyártási folyamatok működtetése. · Főbb feladatok: · Új termék bevezetési projectek támogatása az APQP és a belső standardok szerint; · Futó gyártás teljesítménymuta ...

  • GRABOPLAST Zrt.

    Minőségirányítási mérnök

    GRABOPLAST Zrt. Győr, Magyarország

    A Graboplast Zrt. egy több, mint 500 főt foglalkoztató, magyar tulajdonban lévő, speciális padlókat és parkettákat gyártó vállalat. Három telephelyen, Győrben, Kecskeméten és Tatabányán rendelkezünk gyártóbázissal és termékeink több mint 85 százalékát exportpiacokra értékesítjük. ...

  • Trenkwalder Magyarország

    Vevői minőségügyi mérnök

    Megtalálták: beBee S2 HU - 1 napja

    Trenkwalder Magyarország Győr-Moson-Sopron, Magyarország Közvetítés

    Győr-Moson-Soproni multinacionális autóipari beszállító Partnerünk számára keresünk Vevői minőségügyi mérnök pozícióba munkatársat · Állásajánlat részletei · Vevői kapcsolattartás · Vevői reklamációk kezelése, koordinálása problémamegoldó módszerek alkalmazásával · Belső problémá ...