Munkahelyek
Cukrász
Tata

    Cukrász - Tata, Magyarország - PLATÁN KÁVÉHÁZ Kft.

    PLATÁN KÁVÉHÁZ Kft.
    PLATÁN KÁVÉHÁZ Kft. Tata, Magyarország

    1 napja

    A tatai Platán cukrász kollégát keres csapatába: kreatív francia desszertek, kézműves fagylaltkészítés, esküvői megrendelések vagy akár termelő cukrászat. Széles portfolióval rendelkező csapatunk várja a jelentkezésed

    FŐBB FELADATOK: cukrászati feladatok és a kreatív cukrászat segítése

    szakmai tapasztalat
    - csapatjátékos szellem

    Francia desszertek világában szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem elvárás.
    Fagylaltkészítésben jártasság előnyt jelent, de nem elvárás.

    stabil, biztos munkahely
    - megfelelő, motiváló bérezés
    - folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
    - oktatások, tréningek
    - modern, jól felszerelt, igényes munkakörnyezet
    - minőségi alapanyagok használata
    - céges kedvezmények

  • Kálmán Cukrászda Kft

    Cukrász

    1 napja

    Kálmán Cukrászda Kft Zsámbék, Magyarország

    Cégünk 2012 óta működő, stabil családi vállalkozás, ahol kézműves termékeinket a saját műhelyünkben állítjuk elő és csak cukrászdánkban értékesítünk., Önálló lakást biztosítunk leendő szakképzett, gyakorlattal rendelkező Cukrász kollegánknak. · Gyakorlattal rendelkező szakképzett ...