Autóvillamossági szerelő - Érd, Magyarország - AUTÓCENTRUM Szabó Kft.

    AUTÓCENTRUM Szabó Kft.
    AUTÓCENTRUM Szabó Kft. Érd, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 1 hete

    Az Autócentrum Szabó Kft. közel 30 éve áll ügyfelei szolgálatában, a minőségi autókereskedelmet képviselve. Cégcsoportunk 11 márka hivatalos forgalmazója és márka szervizeként, a minőségi szolgáltatás környezetét teremti meg partnerei részére.

    Amennyiben szeretnéd szakmai tudásodat barátságos munkahelyi légkörben, egy profi csapat tagjaként kamatoztatni, légy aktív részese sikereinknek és jelentkezz hozzánk

    • Jármű diagnosztizálás
    • Garanciális és garancián túli személy -és haszongépjárművek javítása
    • Biztonsági -és audiorendszer diagnosztikája és programozása
    • Új gépjárművek felkészítése
    • Minimum szakmai végzettség
    • Számítógépes ismeret
    • Precizitás, megbízhatóság
    • Önálló munkavégzés
    • Határozott, megbízható személyiség
    • Csapatban való együttműködés
    • "B" kategóriás jogosítvány
    • Elhivatottság a szakma iránt
    • Hasonló munkakörben eltöltött munkaviszony
    • Különféle diagnosztikai műszerek, berendezések ismerete
    • Plug-in Hybrid (PHEV), illetve tisztán elektromos hajtásrendszerű gépjárművek ismerete
    • Az alábbi márkák közül szerzett tapasztalat: Suzuki, Alfa Romeo, Jeep, Dacia, Fiat, Ford, Renault,
    • Akár nettó Ft-ot is kézhez kaphatsz havonta
    • Munkába járásodat támogatjuk
    • Pörgős szerviz vár, ahol csak rajtad múlik mit hozol ki magadból
    • Magyarország egyik legnagyobb autókereskedésében dolgozhatsz
    • 11 autómárka gyári támogatását kaphatod
    • Közel 30 év alatt gyűjtött tapasztalatunkkal, tudásunkkal segítjük munkádat
    • Műhelyünkben minden rendelkezésedre áll, ami a munkádhoz szükséges
    • Folyamatosan fejlesztheted a tudásod
    • Jól összeszokott, lendületes csapat tagja lehetsz
    • Kiszámítható a munkaidő, hétköznapokon 8-17 óráig
    • Munkaruhádat mi biztosítjuk és szükség esetén cseréljük
    • Minden nap egy óra pihenőidőt biztosítunk neked