Munkahelyek
Tiszaújváros

    Szenior projekt mérnök - Tiszaújváros, Magyarország - MOL Nyrt.

    MOL Nyrt.
    MOL Nyrt. Tiszaújváros, Magyarország

    1 hete

    Default job background
    Teljes munkaidő
    Leírás

    Akkor csatlakozz hozzánk

    A MOL Petrolkémia Zrt. Karbantartás szervezete új kollegát keres az alábbi munkakörbe:

    Szenior projekt mérnök

    Munkavégzés helye: Tiszaújváros

    Az alábbi feladatoknál számítunk rád:

    • A szakterületedre érvényes MGS sztenderdek (MOL/MPK), valamint szabályzatok alkalmazása, eltérések kezelése, azok szervezeten belüli kommunikálása.
    • A szakterületedhez tartozó projekt műszaki tartalmának elkészítése, illetve a megvalósítási ütemtervek elkészítésének támogatása.
    • A projekt megvalósítás műszaki, pénzügyi és határidő kockázatának felmérése és elemzése.
    • A beszerzési folyamat lebonyolításának támogatása, a szakterületedre vonatkozó ajánlatok, tervek, dokumentumok értékelése műszakilag.
    • A vállalkozók jóváhagyott ütemterv és minőség szerinti előrehaladásának folyamatos kontrolálása. Szükség esetén a felmerülő problémákra műszakilag megfelelő megoldás keresése, kidolgozása.
    • A létesítmények próbaüzemében és üzembe helyezésében való közreműködés. A garanciális és szavatossági ügyek kezelése.
    • Az FMB témák műszaki tartalmának, költségbecslésének és SSC általi megvalósítás összefogása és felügyelete.
    • Projektek életciklusa során az új műszaki megoldások keresése, a technika fejlődésének nyomon követése, javaslattétel a korszerű karbantartási eljárások bevezetésére.

    • Műszaki főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel
    • Minimum 5 év releváns tapasztalatod van karbantartás területen, valamint projektekben
    • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (O365, AutoCAD, SAP-PM)
    • Középszinten beszélsz angolul
    • "B" kategóriás jogosítványod van
    • Szeretsz kreatívan gondolkodni akár a váratlan feladatoknál is

    Amit Mi kínálunk:

    • Részvétel a MOL Petrolkémia forgógépes stratégia frissítésében.
    • Külföldi neves beszállítókkal való kapcsolattartás, ennek révén szakmai fejlődés.
    • Jó csapat, folyamatos fejlődési lehetőség és egy tapasztalt vezető segítsége
    • Kiemelkedő béren kívüli juttatást

      • Évi HUF cafetéria keretösszeg
      • 13. havi karácsonyi jutalom
    • Élet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alatt.
    • Egészségbiztosítás: Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést.
    • Wellbeing juttatások: Az élet 4 területén: egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben
    • Bejárási támogatás

  • SW Umwelttechnik Magyarország Kft. Alsózsolca, Magyarország

    , Az értékesítési üzletág fontos tagjaként támogatás és részvétel a termék- és folyamatfejlesztési területeken induló projektekben, tervezési feladatok és ütemtervek készítése, szükséges beszállítók és alvállalkozók felkutatása és kiválasztása, a szükséges dokumentációk kezelése. ...

  • PPA CONTROLL, a.s.

    Site manager

    2 napja

    PPA CONTROLL, a.s. Nyíregyháza, Magyarország

    Holding vagyunk, amely olyan vállalatokat foglal magába, amelyek energetikai, ipari és infrastrukturális megoldásokat kínálnak ügyfeleik és partnereik számára. A PPA CONTROLL technológiailag optimális beszállításokat és mérnöki szolgáltatásokat valósít meg hosszú távú fókusszal ü ...

  • Still Kft. Szabolcs-Szatmár-Bereg, Magyarország

    Játssz a legjobbak közö a STILL éllovas a testreszabott intralogisztikai megoldásokat kínáló szolgáltatók között. Az innovatív megoldások megtalálásában pozíciótól függetlenül minden munkatársunk döntő szerepet játszik. Nálunk változatos feladatokat találsz, nyitott közeg fogad, ...