Supplier Quality Engineer - Jász-Nagykun-Szolnok, Magyarország - HAYS Hungary Kft.

    HAYS Hungary Kft.
    HAYS Hungary Kft. Jász-Nagykun-Szolnok, Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 1 hete

    HAYS Hungary Kft. background
    Teljes munkaidő
    Leírás

    Az Ön új cége

    Partnerünk Európa egyik legnagyobb, holland hátterű gyártócége, ahol világszerte többezer munkavállalót foglalkoztatnak. A cég non-automotive felsőkategóriás termékek és kiegészítőinek gyártásával foglalkozik. A vállalat legfőbb célja a magasabb teljesítmény és a piacvezetővé válás.

    Sokoldalú, beszállítói minőségügyi munkakörbe várják új kollégájukat Ha a fentiek felkeltették érdeklődésed, várom jelentkezésed

    Feladatai az új pozícióban:

    • Napi szintű kapcsolattartás a központi SQA csapattal
    • Beszállítói reklamációk kezelése, intézkedések nyomonkövetése
    • Beszállítói minőségi értékelések készítése és havi szintű riportálása
    • Folyamatos kommunikáció a beszállítókkal
    • Beszállítói problémák esetén válogatások koordinálása

    Mire van szüksége a sikerhez:

    • Felsőfokú végzettség (előny a műszaki diploma)
    • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
    • Beszállítói minőségbiztosítási tapasztalat

    Mire számíthat partnerünktől

    • Versenyképes kompenzációs csomag (étkezési támogatás, cafeteria, bejárás támogatása: benzintámogatás, ingyenes céges buszjáratok, jelenléti bónusz, éves bérfejlesztés)
    • Családtámogatási juttatások
    • Rugalmas munkaidő, kiszámíthatóság
    • Stabil vállalati hattér, folyamatosan fejlődő ipari környezet, ökológiai tudatosság
    • Medicover egészségbiztosítás
    • Egészségmegőrző programok
    • Átfogó betanulási program, folyamatos képzési lehetőség, angol tanfolyam
    • Kedvezményes termékvásárlási lehetőség

    Mit kell tennie most

    Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.