Szervező mérnök - Vecsés, Magyarország - FGSZ Földgázszállító Zrt.

    FGSZ Földgázszállító Zrt.
    FGSZ Földgázszállító Zrt. Vecsés, Magyarország

    2 hete

    A magyarországi földgázszállító rendszer működtetése nemcsak izgalmas feladat, hanem teljesen egyedi is. Csatlakozzon hozzánk, építsen hosszú távú karriert egy különleges szakterület megbecsült támogatójaként

    A Közép-magyarországi Üzemeltetéshez tartozó földgázszállító technológiai rendszer üzemeltetési, karbantartási, hibaelhárítási tevékenységéhez kapcsolódó feladatok szervezése és végrehajtásának koordinálása, az előírt határidők és minőségi követelmények betartásával az elvárásoknak megfelelően.

    Főbb feladatok:

    • Szervezi és koordinálja a Közép-magyarországi Üzemeltetés szervezethez tartozó technológiai szerelők és diszpécserek tevékenységét, valamint biztosítja a feladatuk végrehajtásához szükséges feltételeket.
    • A nagynyomású földgázszállító rendszeren biztosítja az FGSZ Zrt. belső utasításaiban előírt feladatok végrehajtásához szükséges szakembereket, eszközöket, anyagokat és egyéb a munka elvégzéséhez szükséges erőforrásokat.
    • Készíti a földgázszállító technológiai üzemeltetésének terveit-kapacitásgazdálkodását, irányítja annak végrehajtását.
    • Egyéb adminisztrációs feladatok.

    A munkavégzés helye: Vecsés és a Közép - magyarországi Üzemeltetés működési területe

    • Műszaki felsőfokú végzettség (BSC, Msc).
    • Rendszerszemlélet.
    • Komplex gondolkodásmód.
    • Precíz, munkája iránt elkötelezett személyiség.
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
    • B kategóriás jogosítvány/Gépjárművezetői gyakorlat.
    • Gépészmérnök vagy olaj– és gázmérnöki oklevél.
    • Gázszállító rendszer ismerete, gázipari tapasztalat.
    • Alapfokú angol nyelvtudás.
    • Jó szervezőkészség, emberek irányításában szerzett tapasztalat.

    Kívánt jellemvonások:

    • Proaktív személyiség, széleskörű látásmód.
    • Rugalmasság és jó alkalmazkodó képesség.
    • Precizitás, megbízhatóság és szabálykövető magatartás.
    • Együttműködő képesség.
    • Versenyképes juttatási csomag.
    • Regionális piacvezető munkahely.
    • Hosszú távú karrier.