Munkahelyek
Kecskéd

    Felnőtt és gyermek háziorvosi asszisztens - Kecskéd, Magyarország - Kecskéd Község Önkormányzata

    Kecskéd Község Önkormányzata
    Kecskéd Község Önkormányzata Kecskéd, Magyarország

    1 hete

    Leírás

    ÁLLÁSHÍRDETÉS

    A Kecskédi felnőtt és gyermek háziorvosi rendelőbe asszisztenst keresünk, teljes munkaidőben, az alapellátásban dolgozó egészségügyi szakdolgozói bértábla szerinti bérezéssel, azonnali kezdéssel. Az állás betöltéséhez szakápoló végzettség elengedhetetlen alapfeltétel.

    Feladatok:

    Betegek fogadása, számítógépes adminisztráció, időpontok kezelése, beutalók- igazolások- és táppénzes papír kiállítása, segítség a betegek ellátása során a házi/ gyermekorvosi rendelésen.

    Előnyt jelent háziorvosi asszisztensi tapasztalat, MadMex program ismerete, Word és Excel felhasználói szintű ismerete.

    Jelentkezni lehet az email címen vagy a +3630/4626339-es telefonszámon.