Munkahelyek
Budapest

    Forrásoldali üzemelőkészítő munkatárs - Budapest, Magyarország - MAVIR Zrt.

    MAVIR Zrt.
    MAVIR Zrt. Budapest, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 18 órája

    MAVIR ZRt. background

    Azt a csapatot erősíted majd:

    • amely részt vesz a forrásoldali üzemelőkészítéssel kapcsolatos feladatokellátásában,
    • összehangolja az erőművi karbantartásokat és közreműködik a rendszerszintűszabályozási szolgáltatást nyújtók akkreditációjában,
    • üzemértékelési, elemzési és adatszolgáltatási feladatokat lát el,
    • a villamosenergia-rendszer irányításához szorosan kapcsolódó hazai ésnemzetközi projektekben dolgozik

    • A tervezési folyamatainkata többi európai rendszerirányítóval koordináltan végezzük, melynek keretében megismereda rendszerirányítás fő folyamatait, és nemzetközi viszonylatban értékes tudásraés tapasztalatra teszel szert.
    • Felsőfokú műszaki (villamosmérnök, energetikus, gépészmérnök) végzettséggelrendelkezel,
    • Legalább aktív társalgási szinten beszélsz angolul,
    • Nyitott vagy új rendszerek/alkalmazások megismerésére,
    • Szívesen részt veszel projektekben és szeretsz csapatban dolgozni.
    • Teljes munkaidős álláslehetőség, határozatlan időre,
    • Stabil vállalati háttér,
    • Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök,
    • Versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónuszrendszer és széleskörű juttatások (13. havi fizetés, Cafeteria, bónusz, egészségbiztosítás,önkéntes pénztári hozzájárulások, sportolási lehetőségek stb.),
    • Rugalmas munkarendben történő foglalkoztatás,
    • Részese lehetsz újabb ésújabb innovációknak az energetika területén, amivel még tovább építheted akarriered és fejlesztheted önmagad,
    • Önfejlesztési lehetőség aszakmai képzéseken túlmutatóan is,
    • Ha szeretsz sportolni, aMAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és mégsok minden más).

  • MAVIR Zrt.

    Villamosmérnök-Hálózati üzemelőkészítő munkatárs

    ,A magyar villamosenergia-rendszer hálózatiüzemállapotának különböző időtávokon történő tervezése, · Karbantartásokhoz, fejlesztésekhez tartozókikapcsolási igények elbírálása üzembiztonsági vizsgálatok alapján, · Hálózatszámítás során beazonosított szűkkeresztmetszetek, kockázato ...