Munkahelyek
Tatabánya

    Termeléstámogató mérnök - Tatabánya, Magyarország - Coloplast A/S

    Coloplast A/S background
    Leírás

    Termeléstámogató mérnök

    Mi a Coloplastnál sokan, sokfélék vagyunk, de egy valami közös bennünk – a cél, ami vezérel bennünket.

    Küldetésünk, hogy megkönnyítsük az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét.

    A dán székhelyű és tulajdonú Coloplast piacvezető nagyvállalat a sztómaterápia, urológiai és kontinencia ellátás, sebkezelés és bőrápolás területén.

    Tatabányai gyáregységünkben több mint 1900 dolgozó alkalmazásával 4 termelési csarnokban készítjük magas színvonalú termékeinket.

    Csatlakozz Te is csapatunkhoz, és dolgozzunk együtt azért, hogy másnak jobb élete legyen

    Elvárások

    Gépész- vagy villamosmérnök végzettség

    Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

    Angol társalgási szintű nyelvtudás

    Önálló és felelősségteljes munkavégzés

    Jó problémamegoldó és kommunikációs készség

    Nyitottság, megbízhatóság, terhelhetőség

    Pozíció leírása / feladatok

    Napi műszaki feladatok vezetése, szervezése az adott termelési egységen belül

    A termelési eredmények figyelemmel kísérése, szükséges műszaki fejlesztések kezdeményezése, lebonyolítása

    Részvétel a géppark folyamatos rendelkezésre állásának biztosításában

    Termelési folyamatok fejlesztése és nyomon követése, dokumentálása

    Aktív részvétel a Lean tevékenységekben

    Termelékenység és kihasználtság fejlesztését célzó projektekben való részvétel

    Műszaki támogatás nyújtása a termelési egység céljainak megvalósításához

    A lehetséges műszaki fejlesztések folyamatos felderítése (ötletek, javaslatok megfogalmazása, aktív részvétel ezek megvalósításában)

    Gondoskodás a pótalkatrészek megfelelő kezeléséről és készletszintjéről

    Részvétel különböző technológiai, műszaki dokumentációk elkészítésében

    Amit kínálunk

    Széleskörű juttatások

    Kiemelkedő fejlődési lehetőség

    Tiszta és igényes munkakörnyezet

    Nyitott és befogadó skandináv vállalati kultúra

    A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 12,000 dolgozóval és több, mint 143 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

    Folyamatosan növekvő nagyvállalatként működünk és mindig azon vagyunk, hogy újabb és újabb utakat találjunk.

    Ha szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra:

    A Coloplast elkötelezett abba az irányba, hogy befogadó szervezetként működjünk, ahol a munkavállalók különbözőek lehetnek annak érdekében, hogy a tehetségünket és összetartozásunkat kiteljesíthessük.

    Ide is ellátogathatsz: .

    Watch the film. Kövess minket: LinkedIn.

    #LI-CO

  • Randstad Esztergom, Magyarország Teljes munkaidő

    Cégleírás / Organisation/Departmentesztergomi gyártóvállalat különböző részegységeibe keresek termeléstámogató mérnököt · ha utolsó éves vagy az egyetemen, vagy izgalmasnak tartod az autógyártást, akkor modern környezetben próbálhatod ki magad hegesztő-, szerelő-, prés- vagy fest ...