Munkahelyek
Budapest

    Karbantartó/építőipari munkás - Budapest, Magyarország - X-Arvem Kft

    X-Arvem Kft
    X-Arvem Kft Budapest, Magyarország

    6 napja

    Cégünk saját tulajdonú irodák, lakások bérbeadásával foglalkozik. Az itt adódó javítások, karbantartási feladatok elvégzésére keresünk munkatársat.

    Általános karbantartót/építőipari munkást keresünk határozatlan időre, de hosszútávra, karbantartási és fejlesztési munkákban való részvételre.

    Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Üröm, Pomáz.

    • építkezésen szerzett tapasztalat
    • üzemeltetési és karbantartási feladatok ellátása
    • munkára képes állapotban történő megjelenés
    • kezdeményező problémamegoldó képesség
    • bármilyen szakmai végzettség (festő, villanyszerelő, gépész)
    • B kategóriás jogosítvány
    • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • önálló problémamegoldó képesség
    • hosszútávú munkalehetőség
    • változatos munka
    • bejelentett munka.

  • NEMZETKÖZI OKTATÁSI KÖZPONT

    Karbantartó

    3 napja

    NEMZETKÖZI OKTATÁSI KÖZPONT Budapest, Magyarország

    A Nemzetközi Oktatási Központ idegen nyelvű környezetben nemzetközi rendészeti képzéseket szervez és bonyolít le, valamint egyéb rendészettel összefüggő események, konferenciák számára is helyszínt biztosít elsősorban külföldi személyek részére. · , A rendezvényeink száma évről é ...

  • D.E.E.T. Kft. Üllő, Magyarország

    A D.E.E.T. Kft. (Daru Express Euro Transz vegyesipari szállító és útvonalszervező Kft óta működő, teljes egészében magyar tulajdonban álló társaság, melynek székhelye és telephelye az M0 autóút mellet, Üllőn található. 1990 óta haszongépjárművek, autódaruk, munkagépek javításával ...