Bankszakmai projektmenedzser - Budapest, Magyarország - FX SOFTWARE ZRt.

    FX SOFTWARE ZRt.
    FX SOFTWARE ZRt. Budapest, Magyarország

    2 hete

    Pénzügyi szoftvereket fejlesztünk ügyfeleknek. Fő termékünk egy integrált Treasury rendszer, melyet hazai és nemzetközi szinten, központi-, kereskedelmi banki és nagyvállalati partnereink egyaránt használnak.
    Minden bevezetésünk egyedi, ahhoz viszont, hogy ezek kiemelkedően magas színvonalúak legyenek, szükségünk van professzionális szakértelemre is, amelyet Te is képviselnél csapatunkban, Várjuk jelentkezésed, ha érdekelnek az alábbi feladatok:
    • Rendszerbevezetések menedzselése
    Belföldi és külföldi projektjeink révén banki és pénzügyi rendszerek és új fejlesztések bevezetéséért leszel felelős projektcsapatod irányításával. Szakértői feladatokban és tesztek lefolytatásában is nagy szerepet kapsz.
    • Szakértői feladatok
    Egy jó projektmenedzser nálunk szakmailag is felkészült. Specifikációk készítésében és paraméterezésben is részt veszel majd, de az is fontos része lesz munkádnak, hogy magasszintű tudásod a szakértői csapattal megoszd és így együtt fejlődjetek.
    • Ügyfélmenedzsment
    Prezentációkat tartasz majd az ügyfeleinknél akár magyar, akár angol nyelven. A folyamatos kapcsolattartás ügyfeleinkkel elengedhetetlen része a munkádnak.,
    • Projekt munkában szerzett tapasztalat:
    Minimum 2 év projekt munkák során szerzett tapasztalat, előny ha ezt egy pénzügyi területen töltötted
    • Rendelkezel bankszakmai ismeretekkel
    Nem kell minden szegmenséhez értened, de ha jártasságod vagy érdeklődésed van a következő területek valamelyikében, az előny: treasury / számivetel / elszámolás / kockázatkezelés / ALM
    • Microsft Excel ismerete
    A projekt haladásának monitorozásához, kiértékeléséhez és elemzések elkészítéséhez az egyik legfontosabb eszközöd lesz. Előny a Power BI ismerete
    • Kimagasló problémamegoldó és szervező készséggel rendelkezel
    Projektvezetőként különféle kihívásokkal kell majd szembenézned, összefognod a projekt szálait, koordinálni a folyamatokat, kommunikálni az ügyféllel és kollégáiddal.
    • Erős kommunikációs készség jellemez
    Munkád meglehetősen nagy részében magabiztos kommunikációs készségedre tudsz majd támaszkodni. A belső projektcsapattal és az ügyféllel is napi szintű kapcsolatban leszel.
    • Proaktív és precíz vagy
    A cég egész szervezetére vonatkozik a proaktív szemlélet, de neked projektvezetőként kiemelkedőnek kell lenned ebben. Mivel ügyfeleink bank és pénzügyi szektorból vannak, így a precizitás is egy elengedhetetlenül fontos érték nálunk.
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel
    Olyan ügyfelekkel is kapcsolatban leszel, akikkel majd angolul tartod a kapcsolatot, akár írásban, akár szóban.
    , Előnyt jelent
    • Projektmenedzserként szerzett tapasztalattal rendelkezel.
    • SQL adatbázis ismeretekkel rendelkezel.
    • Ismered az átfogó Treasury folyamatokat, termékeket és szolgáltatásokat.
    • Szakmai fejlődési és előlépési lehetőség
    • Belvárosi iroda és Home Office lehetőség
    • Home Office költségtérítés
    • Teljesítmény alapján elérhető bónusz
    • Béren kívüli juttatások: cafeteria rendszer (SZÉP kártya, közösségi autómegosztó szolgáltatás, AYCM sportpass) mental health program;
    • Közös céges rendezvények, csapatépítő események
    • Összetartó és támogató csapat