Munkahelyek
Építésvezető

    Építésvezető - Pest County, Magyarország - Bácskai Elemér e.v.

    Bácskai Elemér e.v.
    Bácskai Elemér e.v. Pest County, Magyarország

    2 napja

    Leírás

    Feladatai:

    • Építőipari projektek vezetése (közlekedési építmények- és mélyépítési műtárgyak kivitelezése)
    • Fizikai munkavállalók munkájának koordinálása, ellenőrzése
    • Napi munkafolyamatok irányítása
    • Projekttel kapcsolatos dokumentációk naprakészen tartása
    • Mennyiségi számítások készítése
    • Kapcsolattartás szerződött alvállalkozókkal
    • Projekttel, kapcsolódó beszerzések ütemezése, szervezése

    Elvárok:

    • 5+ év szakmai tapasztalat
    • B kategóriás jogosítvány
    • Önálló, precíz munkavégzés
    • Jó koordinációs és szervezőkészség
    • Tervrajzok, specifikációk értelmezése
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • E-építési napló vezetése

    Előny de nem elvárás:

    • Gépkezelői jogosítvány
    • FMV jogosultság
    • Terc költségvetés készítő program ismerete
    • Autocad program ismerete

    Amit kínálunk:

    • céges autó
    • telefon
    • laptop
    • bérezés megegyezés szerint

  • SB DYNAMIC Kft. Pest County, Magyarország

    Ha szereted a változatos, kihívásokkal teli feladatokat, jelentkezz hozzánk művezetőnek. · A cégcsoport több mint 17 éves, szakmai tapasztalattal végez nagy tömegű gépi földmunkát, bont épületeket, épít és felújít utakat, vasút és villamos pályákat. · Innovatív technikai eszközei ...

  • BAYER CONSTRUCT Zrt. Pest County, Magyarország

    ,Projektek kivitelezési munkáinak helyszíni irányítása Budapesten és vidéken · Ajánlatok bekérése alvállalkozói, illetve építőipari szakcégektől · Kapott ajánlatok feldolgozása, értékelése · Kapcsolattartás fejlesztővel, tervezőkkel, műszaki ellenőrökkel és kollégákkal · Alvállal ...

  • ''THERMO ÉPGÉP'' Kft. Pest County, Magyarország

    ,Irányítja a rábízott gépészeti kivitelezéseket · A projektvezetői csapat tagjaként koordinálja a projektjeit, irányítja a projekthez beosztott műszaki előkészítők, építésvezetők, saját brigádok munkáját · Irányítja a kivitelezést, ellenőrzi az alvállalkozók munkáját, menedzseli ...