Projektmenedzser (Ingatlanfejlesztés) - Budapest, Magyarország - PanEuropean Kft.

    PanEuropean Kft.
    PanEuropean Kft. Budapest, Magyarország

    2 hete

    A PanEuropean Kft. a WALLIS CSOPORTHOZ tartozó, ingatlanfejlesztési projektekben részt vevő, ingatlankezelő és üzemeltető cég.

    • Potenciális ingatlanok folyamatos figyelése, fejlesztési terv és koncepció kidolgozásának koordinálása (építészeti, funkcionális, marketing);
    • Projektterv elkészítése, projekt költségvetés kidolgozása;
    • Közreműködés a fővállalkozókkal való szerződéskötésben és koordinálásban;
    • A fővállalkozói szerződésekben előírt beruházói közreműködés biztosítása;
    • Kialakítási tervek elkészíttetése;
    • Részvétel az ingatlanok (irodaház, kereskedelmi, lakáscélú, stb.) üzleti terveinek elkészítésében;
    • Havi és eseti riportok készítése;
    • Részvétel a helyszíni ellenőrzéseken és kooperációkon. A menet közben szükségessé váló beruházói döntések előkészítése;
    • A projekt szerződés szerinti elszámolási folyamatainak irányítása és felügyelete;
    • Műszaki egyeztetések elvégzése, árajánlatok készítése, illetve értékelése a projektben résztvevő kollégákkal együttműködve;
    • Bérleti, üzemeltetési, karbantartási szerződések menedzselése, üzemeltetési feladatok ellátása;
    • A vonatkozó jogszabályoknak való megfelelőség biztosítása.
    • Felsőfokú műszaki végzettség (építész, építőmérnök, műszaki menedzser),
    • Gazdasági végzettség és ingatlanüzemeltetési ismeretek előnyt jelentenek,
    • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves munkatapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is elfogadjuk,
    • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
    • Kiváló számítógépes ismeretek,
    • Terhelhetőség,
    • Alkalmazkodó készség változatos, kreatív gondolkodást igénylő feladatokhoz.
    • Szakmai fejlődési lehetőség,
    • Stabil, megbízható munkahely,
    • Versenyképes jövedelem,
    • Csapatépítő programok,
    • Kellemes munkakörnyezet.