Autószerelő - Budapest, Magyarország - Kocsiguru Szerviz Kft.

    Kocsiguru Szerviz Kft.
    Kocsiguru Szerviz Kft. Budapest, Magyarország

    2 hete

    A Kocsiguru Bosch Car Szerviz Budapest XI. kerületében közvetlenül
    a Kocsiguru kereskedés mellett található. Márkafüggetlen autó
    szervizünk nagy tapasztalattal rendelkező szerelőkkel áll az Ügyfeleink
    részére a diagnosztikától kezdve a komplett szervizig.

    Szerelő kollégáink feladatai közé tartozik többek között,
    A gépjárművek műszaki állapotának és hibáinak felmérése
    (műszerrel, szemrevételezéssel)
    Hibalista elkészítése
    Meghibásodott alkatrészek javítása, vagy cseréje
    Járművek időszakos, karbantartó szervizelésének ellátása
    (pl. olajcsere, fékellenőrzés, folyadékszintek ellenőrzése)
    Szervizünkbe érkező járművek műszaki vizsgára, valamint
    környezetvédelmi ellenőrző vizsgálatra történő felkészítése

    Autószerelő végzettség
    "B" kategóriás jogosítvány és vezetésben szerzett rutin
    Munkájára való igényesség és precizitás
    Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

    Azonnali kezdés

    Piacképes bérezés- teljes bejelentett bér
    A Bosch által biztosított, a szervizhálózat tagjai számára
    első kézből elérhető technikák, technológiák, képzések és
    tanfolyamok
    Saját autódra alkatrészek vásárlására vonatkozó
    kedvezmények (20%)
    Közösségi és csapatépítő programok
    Nem utolsó sorban pedig családias, tiszta -igényes
    munkakörnyezet
    jó hangulatú, fiatalos légkör vár rád, kiállunk egymásért,