Munkahelyek
Göd

    Részlegvezető ápoló - Göd, Magyarország - Magyar Máltai Szeretetszolgálat (KMR)

    Magyar Máltai Szeretetszolgálat (KMR)
    Magyar Máltai Szeretetszolgálat (KMR) Göd, Magyarország

    6 napja

    A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

    Gondoskodik és felelős az intézményben folyó ápolási feladatok ellátásáért.
    Feladata: Középsúlyos-, súlyos, értelmileg akadályozott, halmozottan sérült személyek egészségügyi ellátása, valamint gondozási tevékenységek szervezése koordinálása az adott területen. Ezen belül irányítja, szervezi és felügyeli az ápolók feladatait, kapcsolatot tart fenn a munkájához szükséges intézményekkel és egyénekkel.

    • Iskolai végzettség: diplomás ápoló képesítés
    • Büntetlen előélet, cselekvőképesség
    • MS Office, orvosinformatikai rendszer ismerete,
    • Fogyatékos ellátásban szerzett tapasztalat
    • Minimum 5 év vezetői gyakorlat
    • Fogyatékos személyek szociális ellátása kapcsán szerzett tapasztalat
    • B kategóriás jogosítvány
    • Versenyképes fizetés: kjt. szerinti alapbér, szociális ágazati pótlék, egészségügyi kiegészítő pótlék, vezetői pótlék
    • Béren kívüli juttatások: SZÉP kártya hozzájárulás, munkába járás támogatása, beiskolázási támogatás, nyelvtanulás támogatása
    • Máltai közösségi programok
    • Befogadó, támogató légkör
    • Modern munkakörnyezet
    • Szakmai tréningeken, konferenciákon részvételi lehetőség

  • Olajág Otthonok Budapest, Magyarország

    Munkavégzés helye: 2071 Páty Erkel utca 18. · ,Az ápolási-gondozási team tagja és részlegének vezetőjeként megszervezi és irányítja a gondozottak ellátását, valamint személyesen is részt vesz a gondozottak ellátásában. · Ellenőrzi a beosztott kollégák munkavégzését. · Havonta elk ...

  • Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Otthona Budapest, Magyarország

    , A Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Otthona Ápoló munkakörbe keres munkatársat. · Főbb feladatok, elvárások: Demens, valamint idős betegeket ellátó általános ellátási formát biztosító gondozási-ápolási tevékenységek elvégzése (mint például: az ellátottak étkeztetése, ...