Munkahelyek
Budapest

    fuvarszervező diszpécser - Budapest, Magyarország - Nemesgép 2000 Zrt.

    Nemesgép 2000 Zrt.
    Nemesgép 2000 Zrt. Budapest, Magyarország

    Megtalálták: Talent HU JB C2 - 1 hete

    FUVARSZERVEZŐ DISZPÉCSER MUNKALEHETŐSÉG (MÉLYÉPÍTŐ SZAKÁGAZAT, FÖLDMUNKA, ÚTÉPÍTÉS, TÉRBURKOLAT KÉSZÍTÉS, ÖMLESZTETT ANYAG SZÁLLÍTÁS)

    Feladatai:

    • Komplex földmunkák (földmunka gépek, tehergépjárművek) napi munkavégzésének összehangolása, logisztikai feladatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
    • Ömlesztett, szóródó anyagok fuvarszervezése és adminisztrációja
    • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
    • Árajánlatok és kalkulációk előkészítése
    • Folyamatos kapcsolattartás a sofőrökkel, gépkezelőkkel, építésvezető munkatársakkal a napi munkafeladatok teljesítése érdekében
    • A napi munkavégzés ellenőrzése
    • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció (behajtási engedélyek, útvonal engedélyek) precíz elkészítése és adminisztrálása,
    • Gépkocsivezetők pihenő idejének ellenőrzése
    • 3-5 éves szakmai tapasztalat KIFEJEZETTEN MÉLYÉPÍTŐ, FÖLDMUNKÁT, ÚTÉPÍTÉST VÉGZŐ CÉGNÉL
    • Szóródó anyagok beépíthetőségi, anyag lelőhelyek, bányák, hulladéklerakó helyek ismerete, valamint földmunkagépek képességeinek ismerete

    Elvárások:

    • Minimum középfokú végzettség
    • MS Office (Excel, Word) magabiztos használata
    • Értékesítési és üzleti szemlélet
    • Problémamegoldó és szervezőkészség, terhelhetőség
    • Határozottság és agilitás
    • A tevékenységhez kapcsolódó jogszabályok ismerete és alkalmazása

    Amit kínálunk:

    • Kiszámítható munkaidő, bejelentett állás kiemelkedő bérezéssel,
    • Stabil vállalati háttér
    • Jó hangulatú csapat, modern iroda és családias légkör
    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület (ahová az eljutás tömegközlekedéssel, saját gépkocsival, biciklivel vagy motorral történik)

    Cég leírása:

    • 25 éve működő építőipari cég, akik meghatározó szerepet töltenek be a magyarországi mélyépítő iparág területén
    • Iroda Budapest, III. kerületben található

    Referenciával ellátott fényképes önéletrajzzal jelentkezni lehet a e-mail címen