Űrmérnök - Szigetszentmiklós, Magyarország - Hungaro DigiTel Kft.

    Hungaro DigiTel Kft.
    Hungaro DigiTel Kft. Szigetszentmiklós, Magyarország

    2 hete

    A Hungaro DigiTel Kft., mely Magyarország egyetlen és Európa egyik meghatározó műholdas távközlési szolgáltatója, jelentős fejlesztést és bővülést tervez ezen területen. A fejlesztések részeként műholdas flotta üzemeltetéséhez szükséges földi infrastruktúra tervezését, kiépítése után annak üzemeltetését, a műhold platformok és a hasznos teher működtetését, a küldetési feladatok ütemezését, a műholdak pályán tartását valósítaná meg, mely nagy számú mérnök kolléga összehangolt munkáját igényli. Ha szeretnél részt venni ebben a mérföldkőnek számító, kihívást jelentő projektben, jelentkezz munkatársnak.

    • részvétel műholdas földi állomások tervezésében, kiépítésében, külföldi beszállítókkal történő egyeztetésekben.
    • részvétel külföldi tanfolyamokon, felkészülés a telepítendő rendszerek üzemeltetésére
    • a telepített rendszerek rádiófrekvenciás, alapsávi, HW/SW üzemeltetése
    • különböző méretű műhold platformok menedzselése
    • műhold hasznos teher menedzselése, feladatütemezése a felhasználói igények alapján
    • műholdak pályájának analizálása, a szükséges pályakorrekciók tervezése, szimulációja, majd végrehajtása
    • műszakos műhold operátorok munkájának támogatása
    • munkavégzés a Hungaro DigiTel Kft. szigetszentmiklós-lakihegyi telephelyén
    • felsőfokú villamos-, informatikus, vagy mechatronikai mérnöki végzettség,
    • legalább középfokú stabil angol nyelvtudás,
    • motiváltság új dolgok megismerésére
    • önállóság, kreativitás, tanulási és kommunikációs készség,
    • csapatmunkára való alkalmasság
    • magasfokú stressztűrés
    • űrmérnök végzettség
    • műholdas iparban szerzett ismeretek
    • távközlési, területen szerzett szakmai tapasztalat,
    • rádiófrekvenciás ismeretek,
    • matematikai, csillagász végzettég
    • valamilyen script nyelv (Python, Perl, Bash, PowerShell) ismerete
    • "B" kategóriájú jogosítvány
    • Kimagasló fejlődési lehetőség
    • Inspiráló, fiatal csapat és érdekes szakmai környezet
    • Hosszú távon stabil és kiszámítható munkakörnyezet
    • Korrekt jövedelem és béren kívüli juttatási csomag
    • Modern eszközök és munkakörnyezet
    • Medicover egészségbiztosítás
    • Angol nyelvoktatás