Járműipari Teszt Technikus - Zalaegerszeg, Magyarország - Randstad

    Randstad
    Randstad Zalaegerszeg, Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 1 hete

    Randstad background
    Teljes munkaidő
    Leírás
    Cégleírás / Organisation/Department

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk, amennyiben rendelkezel a szükséges végzettséggel

    Osztrák tulajdonban lévő partnerünk bővítés céljából, saját állományába keres új munkavállalókat Járműipari Teszt Technikus pozícióba. A világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja.

    A tesztpálya egyedülálló, a jövő járműveire fókuszáló kutatás-fejlesztési tevékenységekkel. Egyedisége, hogy nemcsak a hagyományos járműdinamikai tesztek elvégzésére nyújt lehetőséget, hanem az autonóm (önvezető) járművek, továbbá az elektromos járművek validációs vizsgálatait is lehetővé teszi.Pozíció leírása / Job description

    Feladatok:

  • a tesztpályára érkező személyautók és haszongépjárművek különböző részegységein technikusi/autószerelési munkák elvégzése
  • futóműállítás, gumicsere, kerékszerelés, lengéscsillapító beállítás, mérlegelés, fékerőmérés, járműdiagnosztika, alkatrészcserék a tesztjárműveken
  • a tesztautókat mérő mérőrendszerek, illetve egyéb teszteszközök kezelése, esetenként konfigurálása
  • személyes kapcsolattartás a tesztelést végző, többnyire nemzetközi ügyfelekkel
  • tesztpálya járműparkjának karbantartása
  • egyéb technikus feladatokElvárások / Requirements Elvárások:
  • legalább középfokú, műszaki iskolai végzettség (autószerelői végzettség előnyt jelent).
  • autószerelőként vagy egyéb járműszerelési területen szerzett jártasság professzionális vagy akár hobbi szinten
  • aktív középfokú angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban az ügyfelekkel való hatékony kapcsolattartáshoz
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office és alkalmazásai: Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
  • gyakorlatias, megbízható és proaktív hozzáállás A pályázat során előnyt jelent:
  • ügyfelekkel való kommunikációban szerzett tapasztalat
  • autóvillamossági, járműdiagnosztikai ismeretek
  • haszongépjárművek ismereteAmit kínálunk / Offer az alapbéren felül a következő juttatásokkal számolhatsz:
  • normál munkaidőben történő foglalkoztatás
  • magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás
  • munkába járás költségtérítése (30Ft/km)
  • mentor program
  • nyelvtanfolyamokKapcsolattartó / Information Önéletrajzos jelentkezésedet várjuk. Kérdés esetén keress bizalommal:
    tapasztalat 1-3 év / 1-3 years
    készségek
  • English
    szakmai ismeretek
  • szakmunkás végzettség
    szükséges végzettség Középiskolai végzettség / High school