Munkahelyek
Tiszaújváros

    Gyártásközi ellenőr - Tiszaújváros, Magyarország - Randstad

    Randstad
    Randstad Tiszaújváros, Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 3 napja

    Randstad background
    Teljes munkaidő
    Leírás
    Cégleírás / Organisation/Department

    Tiszaújvárosi partnerünk részére keresünk gyártásközi ellenőr (MEO) kollégákat, akár azonnali kezdésselPozíció leírása / Job description

  • A gyártott tételek minőségének folyamatos figyelemmel kísérése
  • Termékminták vizsgálata
  • Döntés termék minőségéről
  • Félkész- és késztermékek ellenőrzéseElvárások / Requirements A munkakör betöltésének feltételei:
  • Első 3 hónapban 12 órás munkarend (2 nappal, 2 éjszaka, 4 nap pihenő),ezt követően 8 órás, kétműszakos munkarend (DE,DU,DE,DU, 6:00-14:00, 14:00-22:00), alkalmanként 12 órás munkarendbe helyettesítés, esetenként hétvégén történő munkavégzés vállalása
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépkezelői ismeret
  • Minőségellenőri ismeretek
  • Jó fizikum, szorgalom, dinamizmus, kitartás, csapatszellem, kiszámíthatóság, megbízhatóság, terhelhetőség Előnyt jelent:
  • Minőségbiztosítási ismeretek
  • Műanyagfeldolgozási ismeretek
  • Tiszaújváros, illetve vonzáskörzetében lévő lakóhely.Amit kínálunk / Offer
  • Alapbér + műszakpótlék
  • Cafeteria ~ nettó Ft / év
  • Éves teljesítmény prémium: összege elérheti az éves alapbér 7 %-át (éves bér: 13 havi)
  • 13. havi fizetés
  • Kompetencia alapú bérezés, bérsávok: teljesítmény alapján 1 éves munkaviszonyt követően
  • MBH Bank önkéntes nyugdíjpénztár Munkáltatói hozzájárulás a rendszeres bruttó bér 6,3%-nak megfelelő összegben.
  • Élet, -és balesetbiztosítás
  • Munkábajárás támogatása közig.határon kívülről (gk: 24.-Ft/km)
  • Folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés (emelőgépkezelő , targoncavezető tanfolyamok)
  • Ajánlási bónusz
  • Csapatos sportolási lehetőség (foci, kerékpározás)
  • Egyéb tárgyi juttatás évente több alkalommal (pl. Karácsony, stb)
  • Hosszútávú álláslehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Beugrós pótlék: nettó Ft, ami a 3 hónap próbaidő után a helyettesítés időszakára járKapcsolattartó / Information Önéletrajzát kérem töltse fel a jelentkezem gombra kattintva vagy küldje el e-mail-ben az alábbi címre:
    tapasztalat Pályakezdő / Fresh Grad
    készségek
  • 'Nem igényel speciális szaktudást'
  • quality assurance
    szakmai ismeretek
  • 'Nem igényel speciális végzettséget'
    szükséges végzettség Szakiskolai végzettség / Technical school