Bérszámfejtő - Székesfehérvár, Magyarország - POLYAX Alkatrészgyártó Kft.

    POLYAX Alkatrészgyártó Kft.
    POLYAX Alkatrészgyártó Kft. Székesfehérvár, Magyarország

    2 hete

    Feladatok:Munkaidő beosztással/nyilvántartássa kapcsolatos feladatok (munkaidő nyilvántartás elkészítése, hiányzások okainak felderítése, szabadságok nyomon követése) A cég munkavállalóinak teljes körű munkaügyi adminisztrációja (üzemorvosi vizsgálat, beléptetés, kiléptetés, táppénz igénylés)Bérszámfejtés, bevallások elkészítése, kapcsolattartás a külsős könyvelő céggelKölcsönzött állomány teljesítésigazolásainak ellenőrzéseTanulószerződéssel kapcsolatos ügyintézésEgyéb, a munkavállalókat érintő napi feladatok ellátása (előlegkérelem, munkáltatói igazolás)Elvárások:középfokú végzettségszakirányú végzettségjó kommunikációs készségjó problémamegoldó képességszámítógépes felhasználói ismeretek (word, excel)önálló munkavégzésre való képességhasonló területen szerzett szakmai tapasztalatElőnyök:B kategóriás jogosítványalapfokú angol nyelvtudásAmit ajánlunk:versenyképes bérbejárás támogatáshosszú távú munkalehetőségfiatalos csapat