Munkahelyek

    Sofőr C-E kategória - Marcali, Magyarország - Profession

    Profession
    Profession Marcali, Magyarország

    5 napja

    B+N Referencia Zrt. leányvállalatához a Referencia Mosodák Zrt-hez keressük új kollégánkat, amely az ország 6 városában: Vácon, Miskolcon, Nyíregyházán, Szolnokon, Szegeden, és Székesfehérváron üzemeltet higiéniai mosodákat.

    Jelenleg Magyarország egyik vezető textiltisztító vállalkozása. Több mint 80 kórházi telephelyet szolgálunk ki minden nap. Üzemeink naponta 110 tonna textíliát tisztítanak. RFID-s textilazonosító rendszerünk 2015-ben Érték és Minőség Nagydíjat nyert.

    Vállalatunk az alábbi munkakörbe keres új munkatársat:

    , Napi belföldi fuvarfeladatok ellátása (Marcali km-es körzetében);Emelő hátfalas, 3,5 / 7,5 tonnás össztömegű járművel való közlekedés;Rakodás, pakolás (tiszta-szennyes szállítmány);Fuvarkörön kívül, az üzemben lévő pakolási feladatok ellátása., C és/vagy E kategóriás jogosítvány;
    Emelőhátfal vizsga;
    Digitális tachograf kártya;
    GKI kártya., Több éves gépjárművezetői tapasztalat., 1 műszakos munkavégzés;
    Határozatlan idejű munkaviszony;
    Munkaerő ajánlási bónusz, 3 hónap után nettó Ft, 6 hónap utána nettó Ft;
    Törzsgárda juttatás minden év végén, minimum 5 év munkaviszony után, a szabályzatban meghatározott összeg szerint;
    Nyugállományba vonulók juttatása minimum 3 év munkaviszony után, amely egyszeri bruttó összeg, a szabályzatban meghatározottak szerint;
    Hosszútávú munkalehetőség;
    Tanfolyamok, vizsgák támogatása (GKI, emelőhátfal);
    Stabil vállalat;
    Versenyképes fizetés.

  • Profession Marcali, Magyarország

    Az RWi Zrt. a B+N Referencia Zrt. leányvállalata, 2018-ban jött létre. Jelenleg Magyarország egyik vezető textiltisztító vállalkozása. Az RWi Zrt.-hez, keressük új kollégánkat, amely országos lefedettséggel: Miskolc, Nyíregyháza, Szeged, Székesfehérvár, Szolnok, Vác és Velencén ü ...