Ingatlanpiaci elemző - Budapest, Magyarország - Randstad

    Randstad
    Randstad Budapest, Magyarország

    Megtalálták: beBee S2 HU - 1 hete

    Randstad background
    Teljes munkaidő
    Leírás
    Cégleírás / Organisation/Department

    Partnerünk több, mint 35 éves szakmai tapasztalattal rendelkező ingatlanszakértő vállalat. Több európai irodával is rendelkezik, jelenleg a magyar iroda szeretné csapatát bővíteni egy INGATLANPIACI ELEMZŐ kollégával.

    Keressük azt a már 2-3 éves szakmai tapasztalattal is rendelkező jelöltet, aki analitikus beállítottságú, jó kommunikációs képességgel rendelkezik, munkájában precíz és nem okoz számára gondot, ha mások előtt kell prezentálnia, kutatómunkájának eredményeit.Pozíció leírása / Job description

    Ingatlapiaci elemző kolléga feladatai lesznek:

  • Részvétel a Magyar ingatlanpiaci kutatási fórumon a cég képviseletében
  • A hazai és nemzetközi ingatlanpiac folyamatainak és változásainak aktív figyelemmel kisérése
  • Adatgyűjtés és adatbázis építés
  • Kimutatások és jelentések összeállítása
  • Piaci prezentációk elkészítése és piaci eredmények bemutatása
  • Az ügyféltalálkozókon való részvételElvárások / Requirements Mi szükséges a pozíció betöltéséhez?
  • 3-5 év szakmai tapasztalat és hasonló munkakörben szerzett ismeret
  • Erős analatikai készség
  • Kiváló Excel ismeret
  • Tárgyalóképes Angol nyelvtudás
  • Érdeklődés a kereskedelmi ingatlanpiac iránt, kereskedelmi szemlélet
  • Csapatjátékos attitűd, mivel egy összetartó csapat keresi új tagját
  • Erős kommunikációs készség, mert itt lehetőséged lesz mások előtt is prezentálni munkád eredményét
  • Pontosság és precizitás,hogy munkád átlatható és összeszedett legyenAmit kínálunk / Offer Amit partnerünk kínál:
  • Lehetőséget a szakmai fejlődésre és hasonló pozícióban szerzett korábbi tapasztalataid további gyarapítását
  • Kúlturált, modern irodai környezetben dolgozhatsz
  • Változatos feladatokkal találkozhatsz, így szakmai tudásodat igazán elmélyítheted
  • Egy támogató és összetartó csapat tagja lehetsz
  • Komoly projektekben vehetsz részt
  • Versenyképes alapbért és vonzó extra juttatási csomagot biztosítKapcsolattartó / Information Amennyiben érdekel a lehetőség, kattints a "Jelentkezem" gombra. További részletekkel és információkkal kapcsolatban, pedig keress az alábbi e-mail címen:
    tapasztalat 1-3 év / 1-3 years
    készségek
  • Real estate agent
  • analyst
    szakmai ismeretek
  • BSc / BA degree
  • MSc / MA degree
    szükséges végzettség Főiskolai, egyetemi végzettség / University